Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség kéne! Az osztályban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség kéne! Az osztályban van egy lány akivel nagyon jóban voltunk (bírtuk egymást, csak velem csinált olyat amit mással nem) de amikor megkérdeztem, hogy eljönne velem randira (szerelmes voltam belé, ő is az volt) azt mondta nem, miért?

Figyelt kérdés

2014. jún. 24. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Mit segítsünk? Nem megy randira mert nem akar tőled semmit.Gondolod szerelmes beléd ha randira sem megy el?:D


Félreértetted a jeleit,és kész.

2014. jún. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezen nem lehet segíteni. Ha a csaj nem akar veled randira jönni, az azt jelenti, hogy nem vagy valamiért vonzó számára.


Ne erőltesd azt, ami nem megy, különben azokhoz a buta pasikhoz leszel hasonló, akik rátelepszenek a lányokra, akiket végül meggyűlölnek.

2014. jún. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Ne hallgass rájuk... a csaj ha tudod hogy szerelmes beléd ne add fel! Voltam már ilyen helyzetben. A lány szerintem megilyedt. Vegyél picit vissza, de lássa hogy közelítesz felé... hány éves vagy? Hanyadikos?
2014. jún. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

@Kiki*


Butaságokat beszélsz. Ha valaki szerelmes, akkor az nem ilyed meg, hanem alig várja, hogy a szerelme megszólítsa, és boldogan megy el vele randizni.


A Kérdező szimplán félreértette a jeleket, nincs itt szó semmiyen ilyedségről.

2014. jún. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megmaradtál neki, mint BF
2014. jún. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amúg a nők nehezen lépnek túl a barát zónán. Inkább tekintenek a jó barátra testvérként, mint lehetséges párra. Nekem legalábbis így jöttek át a jelek.
2014. jún. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem tudok elmenni emellett szó nélkül, bocsi :D

Kiki*: megijedt

4es: nem tudom, ez direkt volt-e, de sírok :'DDD


srác: nem tudom, hány évesek vagytok, ez a "csak velem csinált olyat amit mással nem" mondat elég fura, lehet hogy csak arra kellettél neki. és honnan tudod, hogy szerelmes volt beléd? miért nem kérdezed meg, hogy miért mondott nemet?

2014. jún. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Figyelj én is ilyen helyzetben vagyok most. Szerelmes vagyok a fiúba és ő is belém de nem akarok komoly kapcsolatot. Lehet még ő sem akar:)
2014. jún. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!