Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Magányos, előnytelen arcú (az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos, előnytelen arcú (az a lányok Istene az arc, csak az számít nekik) srácok, ti havonta hány nőnél próbálkoztok és mennyi a siker-elutasítás aránya? Mit tesztek a siker érdekében? Hol és hogyan próbálkoztok?

Figyelt kérdés
2014. jún. 25. 20:55
 1/4 anonim válasza:
az isten ba-ssza meg az összes lányt
2014. jún. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ennyire azért nem vagyok ellenük, de tény, hogy azt tapasztalom, hogy majd az összes olyan pasit akar, aki egyszer a gyerekei apja lehet és csak a legjobb arcú, magasságút, státuszút hajkurásszák. Azt mondom, nem kellene ezt így felfogniuk, egy előnytelenebb szürke egerebb, de belül rendes, talpig úriember férfit is emberszámba kellene venni, nem muszáj rögtön arra gondolni, hogy a gyerekeim jajj, ilyen ronda fejet fognak örökölni. Mert koránt sem biztos.
2014. jún. 25. 21:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez hogy fér össze? A siker és a magányosság? A magányos hogyan sikeres, ha azért magányos, met nincs sikere? Vagy az siker, ha összejött valakivel és vége lett? Ez siker?
2014. jún. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már magam se tudom h mi számít, mert már annyira összezavartatok ezzel az állandó általánosítgatással :D
2014. jún. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!