Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi alkalmával szőrös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi alkalmával szőrös vagy csupasz arc? Borotváltan elég "kisfiús" az arcom, és kicsit tartok tőle, hogy ha nem lenne folytatás, az azért lenne, mert gyerekesnek talál külsőre. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2014. jún. 26. 00:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Borostásan, szerintem. Vágd le előtte való nap, a randi napján meg ne.
2014. jún. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én is akkor hagynék csak úgy mutatóba kis borostát. feltéve ha már nől.
2014. jún. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Vannak olyan csajok, akik szeretik a fiatalos arcú pasikat, tehát nem gond, ha "kisfiús" az arcod. Mások viszont a férfias pasikat szeretik, ott érdemes a borostát fenthagyni. Ez tehát ez attól is függ, mennyire akarsz tetszeni a lánynak. A lényeg azonban, hogy TE jólérezd magad a bőrödben, mert ha nem, az a randira is ki fog hatni. Ellenben ha te jólérzed magad, ez látszik majd a kisugárzásodon is.


Én például sokáig úgy gondoltam, hogy a borosta nekem nem áll jól, de a csajok máshogy igazolták ezt a kérdést vissza :D A barátnőm például nagyon szereti, ha borostás vagyok.


25/F

2014. jún. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A borostára én is gondoltam, de ez nem zavarja a lányt a puszinál vagy a csóknál?
2014. jún. 26. 01:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha szereti a borostát, nem fogja zavarni a lányt, sőt, még tetszeni is fog neki, ezt tapasztalatból mondom.


25/F

2014. jún. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez kb olyan kérdés, hogy szőrös vagy csupasz p.nci első együttlétkor? :D Te mit mondanál? És mégis hogyan közölnéd a csajjal, nehogy...
2014. jún. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!