Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első lehetőség, de nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első lehetőség, de nagy eséllyel utolsó is, ha nem sikerül, adnátok néhány tanács a minél jobb benyomás elérése érdekében?

Figyelt kérdés
A héten találkozok egy lánnyal, aki nagyon kedvel engem, de én belezúgtam és ezt tudja ő is. Nemrég sikerült rávennem, hogy jöjjön el velem egy találkozóra, legalább ismerjen meg személyesen is. Nem volt könnyű, mivel ő nem tudja, hogy mi az a szerelem és mikkel jár, de mindent megtettem, hogy egy esélyt kérjek tőle. Bár nekem volt már kapcsolatom, attól félek hogy nála nem tudok jó benyomást kelteni. Félek, hogy nem lesz elég az a kedvesség meg figyelmesség, amik már több esetben beváltak. Ha ez nem sikerül, akkor 99%, hogy leírtam magam előtte és sose jövök össze vele. Sajnos borzasztóan fél az ismeretlentől és nem hiszem, hogy most ennyi elég lesz. Ötleteket várok! Köszönöm!

2014. júl. 1. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Humor. Kaja. Eszes kommentárok.

Ezzel engem egy csettintésre levennél a lábamról (a felsorolt tulajdonságaid mellett).

2014. júl. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kaja és humor az lesz, meg egy-két bók.
2014. júl. 1. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!