Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, miért nem szívlelitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért nem szívlelitek meg az efféle tanácsokat, miért vagytok oda meg vissza a helyes arcú pasikért kizárólag őket figyelvén? (nem a pasikról van most szó, hogy nekünk mi kell, rólatok van szó). Mikor változtok meg?

Figyelt kérdés
[link]
2014. júl. 1. 19:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Én, őszintén bevallom, szeretem a szépet. Szeretem nézni. Szeretem a szép embereket. Kellemes rájuk nézni. Ezé'.
2014. júl. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Csunyak a jok
2014. júl. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy szereted. Mert rossz emberként születtél. Vegyél észre másokat is, mert elkárhozol.
2014. júl. 1. 19:17
 4/15 anonim ***** válasza:

Mert nem szeretem az idézeteket, amiket ismeretlenek mondtak és egy teljesen oda nem illő képet csatolnak hozzájuk.


Amúgy mert: a szép arcú fiúk szépek, és ha lehet olyat találni, aki szép és okos és humoros is, nem választok rondát:)


26N

2014. júl. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Felszínes macák vagytok. Egyedül maradtok, vagy ha házasok (szerencsétlen férfi, aki a párotok)) vagytok, el fogtok válni hamarosan és egyedül kell a gyerekeket felnevelnetek. Meglátjátok.
2014. júl. 1. 19:22
 6/15 A kérdező kommentje:
62%-os, agyad az béka feneke alatt. Olyan nincs, hogy szép pasi, csak helyes, sármos stb. Növessz agyat.
2014. júl. 1. 19:23
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hé, ácsi, várjunk csak egy kicseszett pillanatra. Na. :D

Mi ez, mi ez? Leírom az őszinte véleményem, erre Te nekem rontasz? Pátyolgatást vártál, nem kaptad meg a seggnyalást és leugatsz, hogy rossz ember vagyok, amiért kimondom, amit gondolok? Arany bogaram, ébresztő. Hazugságban élsz, az emberek felszínesek és az győz, aki szebb. Szar? Szar. Ez van. Gyúrj a személyiségre, mert rothad, kaparj össze valamennyi agyat, mert az osztásnál kimaradtál és ne írj ki kérdést, ha képtelen vagy elviselni az őszinteséget.

2014. júl. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Huhuhuhúúú, valaki itt nagyon frusztrált.


Nem fogok számomra rondákkal összeálni, csak azért, hogy a magadfajta idiótáknak jobb legyen, mert pont leszarom.

Nincs olyan normális ember, aki leáll olyannal, aki számára nem vonzó. Ha nincs kémia, nincs kapcsolat, gondolom a primitív agyaddal ez felfoghatatlan.

Nem leszünk felszínesek azért, mert nem fogjuk a saját magunkat és másokat becsapni.

Alapvető dolog, hogy olyannal alakítunk ki kapcsolatot, aki tetszik. Ez nem jótékonyság kérdése.

Lehet a saját sikertelenségedet másra kivetíteni, de azzal bevallod, hogy ostoba vagy.

Ez az elkárhozósdi meg...kész vicc.

2014. júl. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"62%-os, agyad az béka feneke alatt. Olyan nincs, hogy szép pasi, csak helyes, sármos stb. Növessz agyat."


Van, sokkal több, mint neked. Ez abból is adódik, hogy én képes vagyok a világ dolgait értelmesen szemlélni. Pl. ha helyes arcú (=szép) pasit látok, nagyon tetszik, ha rondát, mint te, az nem tetszik nagyon.


De nem az a baj veled, hogy csúnya vagy, hanem hogy humorod sincs, meg is vagy keseredve és buta is vagy.


26N voltam megint.

2014. júl. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nyomik.
2014. júl. 1. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!