Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nem kár érte?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem kár érte?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel randizgattunk. Mindig egy-két nap skype-pal kezdtük a dolgokat, aztán találkoztunk.

Egyik nap rám írt, hogy szeretne velem találkozni. Benne voltam, egyeztettük az időpontot. Azon a bizonyos napon este 6 órát írtam neki (dolgozik). Aztán végül azt mondta sok a dolga, inkább skype-oljunk. Benne is voltam, de úgy alakultak a dolgok, hogy lemondtam a skype-ot és mondtam neki, hogy majd bepótoljuk a találkozást is. Azt mondta oké (ennyit, semmi többet). Két napra rá (ma) ráírtam, látta, de nem válaszolt. Hétfőn megyek el egy hétre nyaralni (ezt neki is megírtam, kicsit lerázós dumának tűnhet, nem annak szántam). Úgy gondolom ez ugrott. Sajnálom a dolgot. Ti is úgy látjátok, hogy nem kár érte (ha nagyon akart volna úgyis találkozunk)? Mit lehetne tenni, hogy ne tűnjön lerázásnak?



2014. júl. 12. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

ha már vége, írd meg neki hogy, szia visszajöttem a nyaralásból, áll még az a találkozó? vagy vmi hasonlót

de most is megbeszélheted vele

ha nem reagál rá vagy ez se jön össze sehogy se, akkor nem kár érte, te megpróbáltad

2014. júl. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. júl. 12. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!