Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi számít "nőies öltözködésnek"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít "nőies öltözködésnek"?

Figyelt kérdés

Most nem a 10cm magassarkúról és az 5cm műkörömről van szó, hanem a finomabb, kevésbé ku**ás ,de nőies öltözködésről.

Nekem hosszú festett vörös hajam van általában kiengedve, kevés smink (kis alapozó,szájfény,szempillaspirál,szemceruza de finoman), nőies toppokat,általában farmert hordok, feltűnő szép övekkel, és derékig éri bőrdzsekivel (női fazonú). Vagy tornacipő vagy finomabb magassarkúba járok. Körmeim festve vannak (ált. franciára) de nem műköröm.

Mit tudnék még változtatni a nőiesebb öltözködés felé? Help!


2010. jan. 15. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem rendben vagy, de ha mindenképpen szeretnél még valamit, esetleg a stílusodhoz illő ékszerekkel is megpróbálkozhatsz... szerintem nagyon nőiesek a finom, vékony karláncok, de csak Rajtad múlik mit találsz ki.
2010. jan. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

szerintem jó így ahogy elképzeltem:) hordj szép sálat télen, nőies farmert, kicsit dekoltáltabb felsőket, de ne nagyon, legalábbis nekem az nem tetszik.


23/F

2010. jan. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Ez sztem bőven jó :D Egy hasonló ruhákba meglátok egy jó csajt beáll a bráner XD
2010. jan. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
tornacipő helyett csizma (magassarkú, de nem fontos h 10 centis legyen...)
2010. jan. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
így jó vagy, de én a helyedben a feltűnő övektől megszabadulnék...
2010. jan. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%

A magassarkú k_rvás? Hát már ne is haragudj, óriási hülyeséget mondtál. A magassarkú igenis hozzátartozik a nőies öltözködéshez (persze csak ha tudsz benne járni).

És nem csak azért, mert maga a cipő nagyon szép, hanem formálja a lábat, feneket, magasít (ezáltal karcsúsít). Nem lehet benne olyan nagyokat lépni, mint egy tornacipőben, és járás közben autómatikusan ring benne a fenék, tehát a járást is nőiesebbé teszi.

A tornacipő NEM nőies, és ha már a k_rvásságnál tartunk, a festett vörös az.

2010. jan. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nőies öltözködéshez alap a szoknya (ha nem is minden nap), télen is. Vastag harisnya, csizma és kész, persze nem egész napos túrákhoz. Ha a farmert szereted, akkor farmerszoknya. Viszont a tornacipő inkább sportos mint nőies.
2010. jan. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ö ez alatt a converse tornacipőre gondolt.. én is azt hordok de minden nap.. nagyon sokat bir és nagyon szeretem 2 éve megvan és semmi baja.. és ez kise megy a divatbol..
2010. jan. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

sztem már kiment a divatból

és légy egyedi,akkor tudsz igazán nőies lenni ne érdekeljen a divat főként hogyha nem tetszik igazán

az a magassarkús igaz de sztem 10 cm alatt

sztem ha jól áll festesd be a hajad (fodrásznál!!!!) világosbarna-szőkére ugy hogy még természetes legyen,az sztem nagyon nőies.a vörös kicsit extrém nemhiába hordják kevesen

2010. jan. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
27%
Vágasd le a hajad te kommunista!
2010. jan. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!