Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi számít b@zis alfahímes...

Mi számít b@zis alfahímes öltözködésnek?

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok és szeretnék divatosabban öltözködni, de mégis egyszerűen, hogy ne tűnjek ki, mert a falramászom a zselézett hajú, rózsaszín pólós alfahímektől... Nyáron beleestem abba a hibába, hogy vettem pár olyan holmit ennek ellenére de már megbántam és sosem fogom hordani őket, mint pl. ez az ing: [link]

Szerintetek ez ilyen divatmajmos? Azt is néznem kell, hogy iskolába veszem fel a dolgokat. Szóval mit javasoltok?


2011. márc. 24. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Ez az ing (a piros kockásra gondolsz, ugye?) önmagában még egyáltalán nem alfahímes!! Ez az alfahím:

[link]

Undorító -.-

Ha nem akarsz ilyen lenni: ne szőkítsd ki magad, ne szolizz egy kicsit se...soha!! Ne vágass ilyen focista frizurát, ami hátul középen a tarkón hosszú, és elöl ne legyen ilyen íves, nagyon rövid frufrud. Ne gyúrd ki magad akkorára, hogy összekeverjenek egy gorillával, kerüld a rózsaszín inget fehér gatyával, ne vegyél fel semmit, amire rá van írva, hogy D&G...főleg ha még kamu is. Ne hordj világos, koptatott és szaggatott farmert, főleg óriási nagy csatos övvel ne...ja és fehér műbőr övet se... És ne hordj olyan óriási számlapos órát, aminek fehér szíja van. Most hirtelen ennyi jutott eszembe, de az az ing, amit mutattál teljesen jó! Vedd fel egy egyszerű, sötét farmerrel, vagy világos farmerrel, ami nem koptatott és nem is szaggatott. Cipőként pedig egy piros converse, vagy fűző nélküli bebújós vászoncipővel. Erre gondolok, csak nem kockásban, hanem egyszínűben: [link]

A hajad mondjuk ne legyen emo, de nyugodtan lehet hosszabb, ne zselézd, hanem dúsító hajhabot tegyél rá, és simán szárítsd meg, ettől mondjuk ez a Justin Bieber fazon lesz, persze attól is függően, milyen típusú a hajad, hol vannak forgóid, mennyire hosszú. De szerintem az a frizura vállalható, mégha szerintem J. Bieber egy jó hangú, de megcsinált nyálgép is.

Sok sikert :D

2011. márc. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

>client=safari


Sajnálom, de belőled már csak nyálgép lehet.

2011. márc. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Ez az ing jó. :D


És mégis hogy lehetne valami egyszerre bu.zis és alfahímes?

2011. márc. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez az ing nagyon is jó :)

A páwa"fiúk" nem ilyet hordanak :D

Ők ilyen rózsaszín izompólót v-kivágással :D meg arany meg flitteres felirattal :D ez messze van attól még nagyon :D

2011. márc. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
9:49! Úgy, hogy ők férfiasnak hiszik magukat, de közben totál lányosnak néznek ki. Tehát itt az alfahím egy pejoratív, szarkasztikus jelzőként funkcionál, hisz csak ők gondolják magukról, hogy igazi nagy alfahímek és csak rájuk buknak a lányok, közben meg szánalmasok...
2011. márc. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!