Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha én nem vagyok ilyen tipikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én nem vagyok ilyen tipikus helyes pasi, akkor ne is álmodjak szép barátnőről?

Figyelt kérdés
2014. aug. 26. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
sőt. barátnőről se nagyon
2014. aug. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
álmodni bármit lehet :P
2014. aug. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy nem tipikus lányra vágyhatsz, de személy szerint, azok jobbak, mint a többség szerinti "jó csajok".
2014. aug. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Lynn326 ***** válasza:

Mit jelent a tipikus helyes pasi?

Mellesleg meg nem a külsőd számít, és igen most jöhetnek a szövegek h akkor most én is tuti ronda vagyok. Gondoljatok amit akartok én tudom. Mellesleg meg ha megnézel egy-két nem helyes pasit, hogy milyen barátnőjük van, szerintem simán van esélyed. Azok a srácok meg akik így gondolkoznak sokszor a leghelyesebbek, és sokkal jobban mint a kívül ugyan szép de amúgy egoista fiúk!

2014. aug. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom én egyáltalán nem látom magamat helyesnek.
2014. aug. 26. 21:01
 6/9 anonim válasza:

Én se vagyok egy helyes fiú, sőt kifejezetten az ellenkezője. Most leszek 21 éves és még nem volt barátnőm,ráadásul még az életembe nem adtam egy lánynak se puszit a szájára. Próbálkoztam már de mindent hiába. Valami okot mindig kitaláltak,hogy most azért nem mert….. egy ideig úgy voltam vele hogy vagy igazat mondanak, vagy véletlenek köszönhetően nem jött össze. De idővel mikor már a dolgok mögé láttam (rádöbbentem igazából ) miért is zárkóznak tőlem el a lányok, így már nem is nagyon próbálkozom! Sose kaptam semmiféle pozitív visszajelzést. Most nem arra gondolok,hogy ” tessék itt a számom ” hanem elég lett volna egy kedves gesztus,de némelyik még a fejét is elfordítja csak,hogy ne keljen köszönnie! 90% a külsőt nézi, miből mid- és mennyid van, ha meglátnak egy átlagos fiút egyből kinézik. Sajnos nekem ilyen tapasztalataim vannak, amiért se őket, se magamat nem hibáztatom csak akkor ne mondanák,hogy nem a külsőt nézik.


Van egy érdekes kis történetem egy lányról, elmesélni nem szeretném mert akkor egész kisregényt írnék :) Az egész arról szól hogy mennyi mindent megvettem és megtettem érte, aztán olyan szépen a szemembe hazudott, hogy azt még én se akartam elhinni.

2014. aug. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ne
2014. szept. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Álmodni lehet... Sőt! Van egy haverom, aki alacsony, nem helyes, és na mondjuk ki: nem egy Adonisz... De a belsője megszépíti őt. Egy jószívű, csodálatos, kedves fiú. Sokáig nem volt barátnője, mígnem az egyik barátnőm teljesen bele nem szeretett. A csaj gyönyörű. Kb minden srác odáig van érte. És már fél éve együtt vannak, és imádják egymást. Úgyhogy fel a fejjel! :)
2014. szept. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerencséje volt neki,hogy talált egy ilyen lányt :) Manapság ahogy rád néznek a lányok és ha nem vagy helyes abba a pillanatba fordulnak is el, aztán ha közelebbről megismernének lehet csalódnának egy nagyot…. Az meg hogy odamenni hozzá leszólítani, beszélgetni , szinte lehetetlen ha az ember külső adottsági nem az ő elvárásainak megfelelő :(
2014. szept. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!