Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hatásosabb elcsábítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hatásosabb elcsábítani egy fiut, ha megprobálunk közömbösen viselkedni és kicsit hiányunkat keltetni, vagy legyünk mindig készségesek, elérhetőek kedvesek?

Figyelt kérdés
tegyük fel hogy a fiunak sem vagyunk közömbösek de azért mégsem nyomul mert régen leépítettük... :(
2010. jan. 18. 10:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
43%

Az elsö,éreztesd azt vele hogy nem kaphat meg könnyen és ne add magad neki könnyen,hadd dolgozzon érted,legyél mindig laza és semmi ne érdekeljen.amikor csókoloztak maszirozd a golyóit imádni fogja és el lesz szálva tölled,meg ojat is csinálhatsz hogy a kezét a melleidre rakod,hidd el a barátnöm igy viselkedett velem és imádtam.

21-f

2010. jan. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
köszi akkor ezek szerint nem fogom elvenni a kedvét teljesen hogy akarjon valamit?
2010. jan. 18. 10:33
 3/22 A kérdező kommentje:
jelenleg msnezgetni szoktunk de péntekre elhívtam egy buliba,és nem vagyok benne biztos hogy eljön.most arra gondoltam ha ir msn-en nem válaszolok neki,később kilépek majd csak másnap esetleg mondom neki hogy nem értem rá vagy ilyesmi... ez jó? :) vagy túl van taktikázva? :)
2010. jan. 18. 10:35
 4/22 anonim ***** válasza:
22%

elég ocsmány, hogy egyszer leépítetted, most meg kellene...nyert a lottón?

Remélem talál a fiú magának valami másik lányt.

2010. jan. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
biztos lehetsz benne hogy nem,csak legyél mindig határozott,vagy olyasmit is mondhatsz hogy ugy megkivántalak vagy szeretnék most csak veled lenni kettesben.na majd fog ez menni neked.elsö voltam
2010. jan. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. jan. 18. 10:39
 7/22 anonim ***** válasza:
39%
nincsen túll taktikázva,nagyonis jó ötlet.mutasd meg te neki hogy te irányitassz és nem ö,ez nagyon fontos hogy te irányisd öt.
2010. jan. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
köszi a megvédést,vannak ilyen vélemények is...nem foglalkozok velük csak a hasznos tanácsokat fogadom meg :) :)
2010. jan. 18. 11:23
 9/22 anonim ***** válasza:
sok ilyen marha van ezen a földön,általában irigységböl szolnak be,mert nincsen barátnöjük vagy elhagyta a volt nöjük és ilyenek,nem kell számba venni öket.
2010. jan. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
kedves tőled hogy ezt mondod! :)
2010. jan. 18. 11:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!