Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hatásosabb elcsábítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hatásosabb elcsábítani egy fiut, ha megprobálunk közömbösen viselkedni és kicsit hiányunkat keltetni, vagy legyünk mindig készségesek, elérhetőek kedvesek?

Figyelt kérdés
tegyük fel hogy a fiunak sem vagyunk közömbösek de azért mégsem nyomul mert régen leépítettük... :(
2010. jan. 18. 10:24
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
hát köszönöm szépen! igazából szerintem félre értenek engem, hisz egyátalán nem rugtam bele, sőt! akkor volt párom és leállítottam srácot mert nem akartam hülyíteni! de most már nem ez a helyzet. azt hiszem kezdek belezúgni, csak most meg egy kicsit ő a távolságtartó.pl 4 napja nem jött fel msnre :) most tudom ez lehet bármi okból, de olyan rossz, és nem tudok rajta kiigazodni. és nem tudom hogy nekem hogy kellene most viselkedjek,amikor szivem szerint rohannék hozzá :)
2010. jan. 18. 11:43
 12/22 anonim ***** válasza:

Ne a szivedre hallgassál,hanem az agyadra,te is viselkedjél hasonlóképpen,ne válaszojjál neki msn en,és ami a legfontosabb hogy ne mutasd ki neki hogy szereted,titkold és soha ne mond neki hogy szereted,csak amikor tényleg úgy érzel.


adjál kérlek egy id t yahoohoz vagz facebook ,mutassak neked egy pár érdekes dolgot,amit nem fogsz megbánni

2010. jan. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
mennyünk át privibe :)
2010. jan. 18. 12:01
 14/22 anonim ***** válasza:
23%

lol, és törlik amit írok. :) elég szánalmas hogy az adminok az ilyen gerinctelen viselkedést támogatják. egyébként remélem h szegény gyereknek lesz esze és le fog sz@rni. most meg 'mennyé' privibe te civilizálatlan végtermék. :)


egyébként 54%os barátom, nem, nem dobot senki sem és van barátnőm. egy barátommal csinálta meg ezt egy "csaj" és végül öngyilkos lett. szóval rühellem az ilyen lényeket mint te, vagy ez a másik(kérdező)csinál és a többi ilyet is.

2010. jan. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
én is azt mondanám hogy van barátnöm,de nyugodjál meg nem kell kiakadni,nem csak a fiúknak szabad játszani anökkel,ez forditva is érvényes,fogalmad sincs hogy egy nönek mennyire nehéz hogy ne minösitsék krvának,te meg fogd be a szád és inkább ne irjál,a barátod balf§sz ha egy nő miatt megöli magát,hidd el nem sajnálom,kövesd a példáját
2010. jan. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb megmondani a fiúnak, hogy mit érzel???? Legyél már határozott!!! Gyerünk!!!
2010. jan. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
képzeld te bolond hogy mindenkinek egy olyan dolog kell amit nem kaphat meg,hát egy férfinak is egy olyan nő kell akit nem kaphat meg,Jézusom nektek fogalmatok sincs magatokról hogy mit is akartok vagy egy növel mit is tegyek,szánalmas alakok vagytok egyetemista gcik apuci kedvencei,a nyálos lányokat nem szeretik a fiúk,mármint a nagy fiúk akik tudják mi az élet nem rollatok van szó,ti nullák vagytok
2010. jan. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
hát majd megprobálok valami köztes utat választani! ;) csak adjon rá lehetőséget... :)
2010. jan. 18. 12:46
 19/22 anonim ***** válasza:
Msn- re nem írsz vissza hmmm, lelépsz... ha többször megcsinálod nézd meg nem lessz jó vége... nem ajánlom.
2010. jan. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

ahogy te is írtad, azért nem nyomul mert leépítetted. hidd el, nem is fog és attól, hogy nem válaszolsz neki, azzal még azt súlykolod belé, hogy nem érdekel és inkább elfelejt. ebben az esetben inkább mondd el neki, hogy mit érzel, vagy ha azt nem is, akkor legalább azt, hogy szeretnél vele több időt eltölteni, vagy jobban megismerni... vagy elég, ha egyszer keresed, akkor érezteted vele, hogy most már nem közömbös számodra. ha ezt felfogja, akkor aztán ő fog téged keresni és meg van oldva

18/F

2010. jan. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!