Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azért nem vagyok már többé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem vagyok már többé sikeres a csajoknál mert idővel számít nekik a pénz? 24F

Figyelt kérdés
Régen nagy don huan voltam, le se tudtam vakarni magamról őket. De most felnőttem, nem mondanám magam szegénynek, de gazdag sem vagyok. A csajok számára láthatatlan vagyok és úgy veszem észre hogy a gazdagabb férfi ismerőseimnek topmodell 10/10-es barátnők jutnak.
2014. szept. 7. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:

A pénzes pasi nem jó, csak megakarják venni a nőt, sz arnak rá, és csodálkoznak, ha egy ajándéktól nem felejtjük el, hogy tapló volt...(tisztelet a kivételnek)

Volt már gazdag és szegény barátom is, nem tagadom, hiányzott, hogy néha elmenjünk valahová, de sokkal jobban tudtam értékelni és szeretni, mint azt akinek sok pénze volt.

2014. szept. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
lány vagyok... csak a saját tapasztalatomat tudom leírni. volt egy szegény barátom, akit nagyon szerettem, de számomra elég megterhelő volt az amúgy is alacsony 70 ezer ft-os fizetésemből a saját albérletemet, havi kajámat, a vonatjegyemet hozzá plusz még az ő kajáját is állandó jelleggel kifizetni. számomra kezdett kellemetlenné válni, viszont a szakítás oka nem ez volt. tehát: van kivétel. 24/L
2014. szept. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az aktuális anyagi helyzet nem sokat számít. Amikor a párommal randizni kezdtünk, alig volt pénze, állása meg egyáltalán nem. Volt hogy egész nap semmit nem evett, mert nem volt miből. Aztán szépen egyenesbe jött. Hülyeség lett volna ezért nem járni vele :D
2014. szept. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyjából 25 körül állnak át szórakozni, élni kívánó lányból családot akaró nővé, tehát igen, a pénz miatt van. Ne aggódj, a nem jóképűekhez sose fognak vonzódni, csak nincs kedvük fillérezve centizgetve élni. Majd Veled fogják megcsalni a nem jóképű, de sokat kereső férjeiket, tehát Neked is jut valami ismét. És ne felejtsd el, vannak olyanok, akik örökké a jóképűek rabjai, és sosem "állnak át".
2014. szept. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!