Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők képtelenek egyértelmű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők képtelenek egyértelmű jelzéseket adni?

Figyelt kérdés
Sok olyan volt hogy mosolygott rám, szemeztünk, odamentem hozzá kedvesen és az első mondat után lerázott. De volt olyan is hogy rám se nézett (pedig én néztem őt mert nagyon tetszett) majd ő jött oda hozzám (azt hittem akkor hogy leteremt hogy miért bámulom őt) majd megkérdezte hogy nem táncolok-e vele, az estét nálam is töltötte...
2014. szept. 13. 00:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Általában a kedves, mosolygós lányok a leg lerázósabbak... Tapasztalatból írom!
2014. szept. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hu ebben van valami
2014. szept. 13. 00:08
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
pl. én is sokat mosolygok és mindenkre, ezért sokszor hiszik azt oylanok is h bejönnek, akik nem,de most azért nem fogok nem mosolyogni.
2014. szept. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
3-as válaszoló, bizonyos értelemben rosszul teszed, hogy mosolyogsz, mert ez hamis reménykeltés a másikban...
2014. szept. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát én nem vagyok mosolygós típus,de ha bejön egy fiú nem tudok nem mosolyogni :P :DD
2014. szept. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én mosolygós vagyok, de nem szokott eszembe jutni, hogy esetleg a lányt látná bennem. Inkább azért mosolygok, hogy barátságosabbnak érezze a közeget, és bátrabban merjen megszólalni köztünk (most egy folyosón ácsorgós szitut képzeltem el).

Én is mondjuk " elküldök" mindenkit, de hát van barátom.

2014. szept. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem akarok bunkó lenni senkivel, a haverokkal is kedves vagyok, még ha nem is akarok tőlük többet.

Egyébként szerintem kellőképpen egyértelmű jeleket adok, csak a játszmázó nők miatt félreértik egyesek, és akkor is próbálkoznak, ha egyértelműen rideg és elutasító vagyok.

2014. szept. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
Adnak egyértelmű jeleket. Ha neked nem egyértelmű, akkor vagy te vagy akkora balf-sz, hogy ha 2 méteres villogó plakáton lenne se vennéd észre, vagy csak nem érdekled őket, és nem adnak feléd jeleket.
2014. szept. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8%
Tudunk jelzéseket adni. :) Ha megfigyelted a legtöbb lánynál az van, hogy ha zavarba jön lesüti a szemét, nem merjük sokáig nézni azt a srácot aki tetszik nekünk.
2014. szept. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9-es ez aztán az egyértelmű jelzés...
2014. szept. 13. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!