Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen programot lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen programot lehetne tervezni az első randira?

Figyelt kérdés
Sziasztok 18 éves lány vagyok és megismertem egy 20 éves fiút...eléggé bejövünk egymásnak és a jövő hét hétvégén azt mondta lejön csak ma este 8-ig küldjek valami programot akkor...úgy tudom kocsival jön...szerintetek mit lehetne csinálni ami a fiúnak is tetszene? Ha mondanátok jó ötleteket azt nagyon megköszönném! :)

2014. szept. 28. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:

kinti vagy benti programot szeretnél? illetve mennyire álltok közel egymáshoz?

üljetek be valahova enni, vagy koktélozni

esetleg filmezzetek otthon

2014. szept. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Állatkert?
2014. szept. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hol laktok? nagy város?
2014. szept. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mióta ismered, mennyire vagytok közeli viszonyban?

film nézés nálatok? mit szeret, mit lehet tudni róla nagy vonalakban? Így nehéz válaszolni :D

2014. szept. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kinti programot szeretnénk és kb 3 hete ismerjük egymást azóta minden nap beszélünk fb-on, és kisvárosban lakunk és nappali program kellene :)
2014. szept. 28. 19:37
 6/7 A kérdező kommentje:
és kérdeztem tőle, hogy neki mihez lenne kedvem, de azzal jött, hogy legyek kreatív :D de nehéz, mert kisváros..vannak parkok esetleg vagy cukrászdára gondoltam még...vagy nem is tudom...
2014. szept. 28. 19:40
 7/7 anonim ***** válasza:
C++ -ban jó programokat lehet.
2014. szept. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!