Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már kaptam egy NEM-et a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már kaptam egy NEM-et a lánytól, azonban mégis mást érzek, próbálkozzak még? (többi lent)

Figyelt kérdés

Volt egy randi lehetőségem elszúrtam, azóta eltelt már több mint egy hónap, egy héten legalább 2x szoktunk neten beszélni, a második randit visszautasította, (ez közvetlen az első után volt), nem is erőltettem tovább, elfogadtam a tényt.


Viszont most látom mit szúrtam el, és szerintem ő is érzi talán elhamarkodott volt a visszautasítás. Az az igazság, nagyon egy húron pendülünk... én nagyon örülnék ha barátom lenne, mert tényleg értékes ember, viszont többet érzek iránta. Persze az esetleges visszautasítástól sem szakadok össze, de félek elvesztem mint jó ismerőst/barátot.


Hogyan tudnék puhatolózni?, nem konkrétan rákérdezni...



2014. okt. 2. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, a nem az nem. Ha ennek ellenére megy a barátság, akkor jó, de nem hiszem, hogy menni fog és jól fogjátok magatokat érezni.
2014. okt. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a nem az nemet jelent. hidd el, ezt a lányok tudják már nagyon hamar. ha nemet mondott, akkor semmi esély. sajnálom :/ de attól még barátok lehettek...
2014. okt. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!