Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Használok mellbimbóvédőt...

Használok mellbimbóvédőt mégis nagyon fáj a mellbimbóm, kenegetem bepanthennel is, de nem igazán javul, mivel próbálkozzak? 7 hetes kislány anyukája

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem keress meg egy szoptatási tanácsadót, aki megnézi az "aktust" :), lehet h. a lányka nem tökéletesen kapja be a cicit.
2009. dec. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget egy szóptatási (laktációs) tanácsadótól. Nekem nagyon sokat segített. A védőnőd biztosan meg tudja mondani, hogy hol találsz a közeletekben, de itt is megnézheted: [link] ezen belül a neveket és a címeket itt találod: [link]
2009. dec. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia,én már 8 hónapja szoptatok és még mindig fáj,de nagyon!A technikával nálunk nincs gond,csecsemősnővér,szoptatási tanácsadó,védőnő is látott bennünket!

Nálam ez alkati kérdés!

Nem adom fel,kitartok,a babámért mindent!

Két foga is van már a kiscsajnak,gondolhatod...

A múltkor még vérhólyag is keletkezett a mellbimbómon,az volt a csúcs!

Próbáltad a garmastan kenőcsöt?Nekem az bevált!

Kitartást kívánok!

2009. dec. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De mivel használom a mellbimbóvédőt, így végülis az kizárható, hogy rosszul kapja be a picur! :(
2009. dec. 8. 21:15
 5/8 anonim ***** válasza:

A bimbóvédővel pont az a baj, hogy nem tudja rendesen bekapni. Én is használtam 1 hétig, a gyerek majdnem éhen halt. Aztán rájöttem, hogy miért sír egész nap.

Sajnos az elején mindenképpen fáj, hiába mond bárki bármit. De azért a 7 hét már egy kicsit sok. Próbáld kenni Garmastannal, ne hordj melltartót, és hagyd sokat szabadon. Ha a baba nem csak a mellbimbót kapja be, hanem a bimbóudvart is, akkor jól szopik.

2009. dec. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én birkafaggyút használok a Brendonban lehet kapni. nagyon jó és nem kell lemosni! Nekem a Bepanten nem használt, igaz ennek elég húzós az ára. de nagyon megéri!!Nekem ödémásak voltak a melleim és szépen meggyógyult.
2009. dec. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem a bimbóvédőt hagyd el. A helyes mellretétel a fontos. Úgy add a szájába a cicit, mintha egy szendvicset fognál. A garmastán nem rossz, de igazából csak a kis felületes sérülésekre alkalmas. Szopi után hagyd rászáradni a tejet és hadd levegőzzön. A bimbófájdalom idővel csökkenni fog,az én fiam 4 hós, de még egy kicsit nekem is kellemetlen. = hetes korában sírtam a szopizások alatt.. Csak kitartás megéri!!
2009. dec. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
= ez 7 AKART LENNI
2009. dec. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!