Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ráakadtam, de mégis hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráakadtam, de mégis hogyan?

Figyelt kérdés

Hali, a minap böngésztem facebookon, és az ismerőseim ism... mindegy, ráakadtam egy roppant szimpatikus lányra. hasonló korú, mint szerény személyem és nagyon is szemre való. Az a kérdésem, hogy az ilyenkor sablonos szöveg helyett, mint pl

- szia, a képeid alapján nagyon aranyos blabla lánynak tűnsz, van-e kedved beszélgetni? - mi mással indíthatnám a diskurzust? nem akarok teperős formának tűnni viszont enyhén éreztetném vele, hogy felkeltette az érdeklődésemet. szóval a hogyan nyissak? (nem elhanyagolandó az sem, hogy megjelöltem és vissza is gazol. bár a facebook csak facebook)



2014. okt. 6. 00:59
 1/5 anonim ***** válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=m7BDZFuwNPg végy példát ebből a számból
2014. okt. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan szerény és rendes mint ahogy említetted ,akkor ráírhatsz privátba ,hogy 'Szia volna kedved beszélgetni? ' és kérdezd meg vagy 2x -3x tőle ,hogy biztosan nem zavarod -e őt :) A lányok ismerkedéskor szeretik ,ha úgymond 'az ő érdekeiket nézed' ^^

18/F

2014. okt. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
:)
2014. okt. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2014. okt. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Irtózom a fb-tól , nem is nyitom meg soha , de nem ott kérdezik ki az embert afelől ,

hogy pl. "mi a hobbija , kedvenc étele , elfoglaltsága , érdeklődési köre , stb. ???

Talán , ha találsz róla efféle "adatot" az oldalán , kapsz "közös" egy támaszpontot a

közelítés mikéntjéhez. Bocsi , ha rossz a tipp és kevertem a fácsét valamelyik másik

adathalász céggel, de sok-sok szerencsét! :)

2016. jan. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!