Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » SOS! Mit kérdezzek egy lánytól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Mit kérdezzek egy lánytól? Semmi se jut eszembe. Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval régebben alig beszéltem valakivel.Mondhatni "kussba" voltam a suliban,hazamentem és gépeztem.Most,hogy gimibe kerültem,egyre több gyerekkel beszélek.De mivel nincs tapasztalatom ezért nem tudom miről beszéljek.Megtetszett egy lány,és már 2 hete beszélünk.Elhívtam őt egy cukrászdába,de nem tudom,hogy mit mondjak ott neki(még nem akarom megkérdezni,hogy lehetnénk-e barátoknál több,azt majd egy héttel később).

Szóval mit mondjak neki?

Előre is köszi a válaszokat.



#randi #beszélgetés #sütizés #fogalmam sincs mit mondjak
2014. okt. 10. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Dancsó Péter megengedte :D
2014. okt. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ott a pont 1#-es! :D


Majd jön magától. :) Ha elôre megírod a forgatókönyvet, akkor elfelejted és csak parázni fogsz. :)

2014. okt. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hat mit? :D ami erdekel te lüke
2014. okt. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tényleg megengedte?Tényleg csinált egy randivideót :D

De most komoly válaszokat várok.Én nem az a srác vagyok aki kitárulkozik.Nem akarom azt a kínos csendet...

2014. okt. 10. 23:23
 5/8 anonim ***** válasza:
"Oszt vótál fenn szombaton? " :D
2014. okt. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Altalanos ismerkedesi temak, melyik suliba jarsz, mi a kedvenc tantargyad, tanarod, hova szeretnel menni tovabbtanulni... ez a suli tema..

Vannak-e testvereid, itt lehet beszelgetni a szokasokrol, hogy telik el nalatok egy karacsonyi unnep, szilveszter stb.. Hobbi tema, mit szeretsz csinalni szabadidodben, miota csinalod, hova jartal es mit sportolni, tudsz-e uszni. Hova szoktatok jarni kirandulni, nyaralni.. milyen konyveket, filmeket szeretsz, melyik a kedvenced, stb.stb.. de ne rohand le, te is beszelj kicsit magadrol, menni fog..meg kovetkezo randin azt is megkerdezheted tole, kivel jart, meddig, miert szakitottak, hova jar szorakozni stb..

2014. okt. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jön a kínos csend, csak nézz bele a szemeibe mélyen, és nem lesz baj :)
2014. okt. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

"Említettem már, hogy a jobb lábam műláb?"


Nem a legjobb, de legalább megnevetteted :)

És nem lesz csend.

2014. okt. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!