Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány? Folytatás lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány? Folytatás lent

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki tetszik nekem, most szakitott a barátjával, aki eléggé nem törődött vele. De viszont a lány inkább barátként tekint rám. Kis mértékben közel kerültünk egymáshoz, sokszor segitettem neki, mindig megvigasztaltam, stb. Elhivtam randizni, de nem nagyon tudja eldönteni hogy eljöjjön-e vagy sem, mert még nem tette teljesen túl magát a szakitásán+ "haver"ként kezel. Szerintetek mit tegyek? 15/F

2014. okt. 24. 00:07
 1/5 anonim válasza:
Ha van türelmed hozzá, hogy kivárd, hogy túl legyen rajta, akkor lehet, hogy szerencséd lesz. De ha friendzone-ban vagy, akkor inkább keress mást, vagy hagyjad, mert max a hiányoddal tudod magad felé billenteni.
2014. okt. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszöntem,de azért kár lenne érte... ritka egy lány...

rendes,szeretnivaló,ULTRA PERVERZ ... :D Hát friendzone-ban vagyok szóval akkor hagyjam inkább...? :/

2014. okt. 24. 00:31
 3/5 anonim ***** válasza:
nemhiszem h 15 éves vagy kérdező!
2014. okt. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha csak barátként tekint rád, akkor majd úgy jársz, hogy te loholsz utána, megcsinálod amit csak akar, aztán majd elmeséli, hogy van egy srác, aki tetszik neki. Na ezt ne várd meg.

Mondd el neki, hogy megérted a helyzetet, hogy most szakított, tudsz várni ha érdemes, mert tetszik neked.

Ha erre azt mondja, hogy barátként tekint rád, akkor hagyjad.

Ha azt mondja nem tudom, akkor is hagyjad, mert csak kínlódni fogsz.

Ha azt mondja, hogy tetszel neki, akkor rendben van.

A lényeg, hogy ne legyél ilyen viszem a táskáját típus, mert vagy 25 éves korukig csak a külső, és a dominancia számít náluk.

Ha úgy érzed csak egy kínlódás, akkor keress másikat. Annyi, és annyi van, akinek majd Te leszel az első, hogy el se hiszed.

2014. okt. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3. kommentelő,de most szept 24-én lettem 15 éves,

4.kommentelő akkor inkább hagyom,köszönöm szépen válaszod,sokat segitettél! :)))

2014. okt. 24. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!