Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok egy roma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy roma lányba. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy uri roma lányba, gyönyörű! Sokat találkozom vele , persze titokban, mert félek (félünk) az előítéletektől. Már gondoltam , hogy abbahagyom az egészet, de egyenlőre nem tudom. Anyámék nem tudnak semmit a lány szülei sem. Mit csináljak? Ne itéljetek el! Még nem történt semmi komoly.
2010. jan. 27. 21:22
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
járj vele, hívd el randira.
2010. jan. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
61%
Tudod mit csinálj? Gulyáslevest, de ne sózd túl.
2010. jan. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
43%

Sztem jobb h nem tudnak róla a szüleid... amikor megtudnák, abban a pillanatban szabadulnának meg tőled...

úri cigány? Ilyenről se hallani...

2010. jan. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
34%
ha már ilyeneken gondolkodsz szerintem kösd fel magad!!!ezzel legalább teszel 1 értelmes dolgot és nem szennyezed a társadalmat :D
2010. jan. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Uri cigany? Menekulj, mielott a csalad ra nem jon, van neked fogalmad, mennyit er egy szuz szep cigany lany? Hat baratom, neked joindulattal sem hiszem, hogy valaha is lenne eleg.
2010. jan. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

Rendes dolgozó szülei vannak?mert ha nem a lánnyal se kezdj:)

mondjuk ha rendes a csaj akkor mért ne hívd el randizni:D

amúgy hány évesek vagytok?

2010. jan. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 Rainmaker ***** válasza:
73%
Szerintem kérdezd meg a lánytól, hogy hogy tudnál bevágódni a családjánál. A saját szüleiddel meg beszéld meg a dolgot, nem fognak megenni érte, sőt, talán jobb tanácsokkal látnak el, mint az a 200 ember, akik mindjárt elkezdenek cigányozni...
2010. jan. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
73%

"ha már ilyeneken gondolkodsz szerintem kösd fel magad!!!ezzel legalább teszel 1 értelmes dolgot és nem szennyezed a társadalmat :D"


Pszichiáter!

2010. jan. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
remélem nem egy enyingi vagy annak rokona! azokkal vigyázz!!!
2010. jan. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
49%
Komolyan nem értem hogy miért nem tud a magyar fiatalság magyar párt találni magának...
2010. jan. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!