Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozzak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak vele?

Figyelt kérdés

3 hete lett vége egy 2 éves kapcsolatomnak.

Úgy érzem, hogy nem vagyok ezen lelkileg túl; de már nem vagyok összetörve mint eleinte a szakitás után-, hàla nem sírok stb, viszont úgy érzem,még bennem Él az exem. :(

Nem rég kezdtem ismerkedni/beszélgetni ugyan egy pasikával, de vissza is vonultam. Talira hívott, màsodszor is lemondtam... félek, hogy újra csalódni fogok és bizalmatlan is vagyok.A pasi picit haragszik,de irtam neki emiatt.., most mit tegyek?

Köszi előre is a vàlaszt!

20/L


2014. nov. 11. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Hosszú szenvedés vár még rád a továbbléés előtt.


A bizonytalansággal nem tudom mit tehetnél, én is most vagyok túl egy hasonlón (a.k.a lapátra tettek) és most nem tudom nem egy adag hulladéknak érezni magam. Meg hogy legyek biztos abban ha jön is valaki hogy nem leszel kihajítva ha kiderülnek a hibáim? (nem nagyon inkább több kicsi)

2014. nov. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én barom, csak a kérdére nem válaszoltam...


Nem tudom találkozz-e. Ha nem vagy rá kész, akkor inkább ne tedd. Egyikőtök sem járna jól. Ő felelegesen reménykedne, te szenvednél kényszerből... Nem jó. Várd meg amíg elmúik ez az érzés ami rajtad van és majd utána talákozz ha tud várni addig. Ha nem akkor amúgy sem Te kellettél neki...


Tapasztalatból tudom hogy ilyenkor jóideig nem fog menni a dolog... Nekem nem menne. Pedig én "csávó" vagyok. És elvileg kevésbé kellene foglalkozzak a lelki dolgaimmal...

2014. nov. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak te fogod érezni, hogy mikor állsz készen... A srác meg ha komolyan akar valamit, akkor úgyis vár...
2014. nov. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én biztos, hogy képtelen lennék jó ideig kapcsolatba kezdeni, ha szakítana velem a barátom. De van olyan ember, aki úgy dolgozza fel az ilyen helyzeteket. Ha úgy gondolod, hogy neked is segítene, akkor két dolgot kell szerintem tisztáznod magadban: túl vagy-e már annyira az exeden, hogy bele tudj kezdeni egy komoly kapcsolatba (három hét erre nagyon kevésnek tűnik), és akarsz-e egyáltalán komoly kapcsolatot?

Ha nem akarsz, és csak figyelemelterelésnek "használnád" ezt a srácot, az viszont elég tisztességtelen lenne szerintem.

Én beszélnék ezzel a fiúval, de felvázolnám neki a helyzetet, ha még nem történt meg.

2014. nov. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!