Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Észrevettétek, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek, hogy a lányok csak lerázáskor hozzák fel, hogy kisugárzás így meg úgy?

Figyelt kérdés

Nekem pl mindig a pofámhoz vágják, hogy "rossz" a kisugárzásom, mert nincs életem. Pedig mondjuk van életem, mert érdekes a munkám, meg önálló vagyok, egyedül élek, stb.


De sajnos nem vagyok az a szép szál gyerek.


És ebből kifolyólag csak a csunyább lányok nem jönnek kifogásokkal lépten nyomon.


Ezzel szemben egyik ismerősöm jobban néz ki, és elég kis céltalan, konkrétan rászokott a viagrára, meg állandoan veri, hogy ellenrözze mennyire áll.


Aztán persze ettől még inkább nem áll, és a múltkor elmentünk inni és részegen őrjöngött az utcán a szerzett impotenciája miatt. Belekötött emberekbe, fel is rúgták.


Másnap meg látom, hogy ki van neki irva, hogy kapcsolatban (valami netes randi jött neki össze).


A probléma az egészben, hogy nem rázzák le a lányok (olyan lányok, akik rám speciel nem is néznének) a "kisugárzása" miatt. Pedig aki impotens a sok recska miatt és ennek tudatában van, annak biztosan nem makulátlan a kisugárzása...de megint bebizonyosodott, hogy a nőket a külső érdekli a legjobban.


És a kisugárzást csak azért hozzák fel lerázáskor (azaz, ha nem elég joképü a fiu), mert az megfoghatatlan.


2014. nov. 28. 08:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ettől a kisugárzás szótól lassan herótom van.
2014. nov. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Hát hogy a haverodnak életében egyszer összejött egy kapcsolat, ami már legalább 3,5 napja tart (pontosabban azóta KI VAN ÍRVA neki az adatlapjára, és ki tudja, tényleg van-e), és abból, hogy szerinted ő jobban néz ki nálad, még nem kéne ilyen messzemenő következtetéseket levonni.
2014. nov. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
folyamatosan vannak női.
2014. nov. 28. 09:19
 4/24 anonim ***** válasza:

De egyébként el vagy tévedve párkapcsolatilag.

Senki sem szereti, ha meg akarják szerezni azért, hogy a saját egójukat fényezzék evvel.

Ez egy tök fölösleges hülyeség.

Ha jól veszem ki a szavaidból, nem arról van szó, hogy valaki miatt vizesre sírod a párnád már 2 éve, és nem szeret viszont...

2014. nov. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

3: Javagyúgy. Nekem is van ilyen ismerősöm, az egyik évente 2 hetet a pszichiátrián van emiatt.

A másik kettős életet él, több személynevet használ különböző körökben, fehérgalléros bűnöző.

2014. nov. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

na tereljétek a témát!


a kérdés arra mutat rá, hogy ha jól néz ki a fiu, akkor a lányokat nem érdekli tulzottan más jellemző.

2014. nov. 28. 09:23
 7/24 anonim ***** válasza:
Jó, de lány vagyok, nem szoktak lányok ilyen dumával lerázni, nincs más statisztikám, csak a fiúk.:) a haverod tipusáról ennyit tudok; nincs miért irigyelni, utánozni meg eszedbe ne jusson.
2014. nov. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
van miért irigyelni, mert ő még igy is kell a csinos fiatal lányoknak.
2014. nov. 28. 09:41
 9/24 anonim ***** válasza:

Igen, de mire megy vele? az 5-ösben leírt 2 tipusba sorolandó, az pedig egyik sem irigylésre méltó.

Na, szia.

2014. nov. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
de még mindig jobb, mint nekem.
2014. nov. 28. 09:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!