Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség! Randira milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Randira milyen ruhát vegyek fel, hogy csinos és szexy-s legyek?

Figyelt kérdés
Igazából a sráccal 2 hónapja vagyunk együtt...de az utóbbi időben sokat veszekedtünk és jövő héten találkozni fogunk és arra gondoltam kiengesztelem kicsit :) Egyébként étterembe megyünk. Nagyon csinos és dögös szeretnék lenni..azt akarom, hogy meglepődjön milyen jól nézek ki..segítenétek ebben? :) 164 cm vagyok, 60 kg, kék szem, fehér bőr, hosszú sötétbarna hajam van, ha ez számít :) Előre is köszi a válaszokat! :)

2015. jan. 25. 16:57
 1/6 gggTt ***** válasza:
A harisnyát szerintem mindenki szereti :D Valahogy csempészd bele a repertoárba
2015. jan. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Leggings + mini szoknya!? :)
2015. jan. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább az a kérdés, hogy mit ne vegyél fel. Melltartót és bugyit.
2015. jan. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igazából eleinte egy fekete magassarkú csizmára gondoltam, fekete harisnyával vagy legginsel...és hozzá egy mayo chixes hosszú fehér ruhát ami ilyen vagányabb és kivágott is xd...ahhoz övet..meg fekete bolerot és egy fekete télikabátot meg valami kiegészítőt...
2015. jan. 25. 17:07
 5/6 A kérdező kommentje:
Vagy még arra gondoltam, hogy fekete magassarkú csizma, fekete harisnya-shorttal egy csini fölsővel és egy farmerkabáttal...:) szerintetek?
2015. jan. 25. 17:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a fekete magassarkú csizma mindenképp jól fog állni, télikabáttal szerintem jobb az összkép. Én annyira beindulok egy csinos lábú, szexi magassarkú csizmás lánytól hogy legszívesebben a lábai elé vetném magam, tegyen velem azt amit akar:)


Remélem a pasidra is ilyen hatással volt. Hogy alakult a randi? Csak látom hogy ezt még januárban írtad ki.


üdv

2015. márc. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!