Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg tetszem neki, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg tetszem neki, vagy csak barátkozni akar?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy srác, akibe már régóta bele vagyok esve, és most kicsit tanácstalan vagyok.

Elnézést, ha hosszú lesz a sztori...

Nagyon régóta ismerjük egymást, osztálytársak voltunk általánosban, most pedig ugyanabba a városba járunk gimibe, de nem ugyanabba. Viszont majdnem mindennap ugyanazzal a busszal megyünk-jövünk.


Tavaly februárban kezdődött nálam a dolog, amikor egyre többet kezdtünk el beszélgetni. Egy csomó közös dolog van bennünk, bőven volt közös téma, én úgy éreztem, hogy a kémia is megvan. Én egészen májusig azt hittem, hogy neki is tetszem, csak még vár. De aztán összejött valaki mással, én pedig összetörtem. Egész nyáron együtt voltak, aztán amint elkezdődött a suli, szakítottak...


Egy ideig nem reménykedtem, meg semmi, beszélgettünk, de kb ennyi. Viszont egy-két hete ismét ugyanazt érzem, mint tavaly, talán még intenzívebben is. Azonban most már egyértelműbb jelek is vannak, amiket nem tudom, hogy félreértek-e vagy sem.


Gyakran beszélünk, sokszor jön oda hozzám, akkor is, ha ott vannak a barátai, szélesen mosolyog, ha meglát, keresi a társaságom, érdeklődik, és például, amikor beszélgettem egy sráccal, utána megkérdezte, hogy ki volt és közben is éreztem, hogy néz. Múlt héten megsimogatta a kezem, amitől én majdnem elájultam, de nem tudom, hogy neki ez mit jelent.


Szerintetek lehetséges, hogy tetszem neki/szeretne tőlem valamit, vagy szimplán csak a barátom akar lenni? Nem akarom magam áltatni, viszont menthetetlenül belé zúgtam. Már megint.


Mit gondoltok? A választ/válaszokat előre is köszönöm. :)

16/L



2015. jan. 31. 21:35
 1/3 anonim válasza:
100%

szerintem tetszel neki^^

keresi a tarsasagod es mosolyog rad*-*

de szerintem ovatosan kozeledj fele:) nehogy pofara ess:(

2015. jan. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tetszel neki. :) Sok sikert!
2015. jan. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem finoman viszonozhatnád a közeledését. És közben figyeld a jeleket, ahogy eddig is nagyon jól tetted.


Ha úgy érzed, hogy ebben van egy lehetőség, akkor nem szabad elszalasztani. Megbánod utólag, ha nem próbálod meg. Az esélyeid ott kezdődnek, hogy először TE megadod saját magadnak az esélyt, azaz megpróbálod. :)

2015. febr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!