Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Milyen levelet vártok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen levelet vártok el egy férfitól, ha mondjuk egy közösségi portálon szeretne megismerkedni veletek? Gondolom a "Heló, szia! Szeretnélek jobban megismerni" típusú szöveg azért kevés. Elsősorban a 21 és 26 közötti hölgyek válasza érdekel.

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:

,,Helló!Arra gondoltam,hogy nagyon szívesen megismernélek közelebbről,kérlek,ne gondolj rosszra! :-) Nagyon szimpatikus vagy ugyanis,és szerintem megérne egy próbát!Ha Te is így gondolod,akkor írj,légyszíves!"

Én kb. így képzelem el.Kár,hogy csak elképzelem! :-D

2010. febr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
á, a nyalizás nem jó semmire, napjában tucatszám kapnak ilyen leveleket az igazán csinos lányok. Légy drasztikus, meglepő és kreatív. Pl. egy "kinyírlak, te ribanc" hozzászólásra általában visszaírnak, hogy miért is?
2010. febr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ááhhh,ne is legyél nyalizós,fenyegesd meg inkább életveszélyesen...Előző,ritka idióta vagy... xD
2010. febr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
16:49: az első 2 mondatod hatalmas igazság, nem is tudod, mennyire....
2010. okt. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!