Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes (vagy inkább égő) így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes (vagy inkább égő) így ismerkedni? Lányok?

Figyelt kérdés
Na, röviden az a kérdés, hogy ha az utcán meglátok egy lányt (egyedül vagy többedmagával).... vagy szembe jön velem, vagy az utca másik oldalán pillantom meg, stb.... érdemes odamenni hozzá ismerkedés céljából? Ha igen, hogyan csináljam? Tegnap egy gyönyörű lányt láttam az utcán, a barátnőjével sétált, de valahogy nem mertem odamenni, eléállni, megszólítani, és megmondani neki, hogy szívesen megismerném, adja meg a telefonszámát....
2015. márc. 22. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az kicsit tulzas hogy mar egybol adja meg a telefonszamat..hisz egy vadidegen vagy szamara.

De az hogy meg akarod ismerni es eloben beszelgettek..nos az meger egy probat.

2015. márc. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nos igen, csak ha valaki épp megy valamerre, a legkevésbé sem lesz kedve leállni velem és azonnal randizni (főleg úgy, hogy ott van a barátnője is). Csak úgy működhet, hogy odamegyek, megmondom, mit szeretnék, elkérem a számát, és ki-ki megy a maga dolgára, nem? VAgy inkább facebook-jelölést szívesebben engednének ilyen helyzetben?


Egyáltalán rá kell "repülni" az ilyen helyzetekre is, vagy csak hümmögni magamban, hogy oké oké, szép lány, de sajnos nem olyan a helyzet, hogy megszólítsam?

2015. márc. 22. 15:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem égő. Ha tetszik, menj oda hozzá, mutatkozz be, mondd el neki, hogy nagyon tetszik, esetleg lenne-e kedve később találkozni. Ha igent mond, akkor viszont kérj elérhetőséget. 17/L
2015. márc. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
20 év felettieknek is ez a véleménye?
2015. márc. 22. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!