Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehetne kideríteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne kideríteni tetszem e a kiszemelt lánynak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
megkérdezed ..
2010. febr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Így van kérdezd meg tőle,nem szabad betojinak lenni ! Vagy előtte csak kezdeményezz,bókolj neki stb...A viselkedéséből pedig sok mindent leszűrhetsz.

Írj néhány konkrétumot,hogyan szokot veled viselkedni,milyen kapcsolatban vagytok?

2010. febr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
általában rendes nevet a vicceimen lehet mondani jó kapcsolatba vagyunk
2010. febr. 24. 20:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem igaz,hogy nem látod a szemében,azt hogy hogy néz rád,hogy benne van-e a szemében az a kis tűz,amikor rád néz,vagy csak úgy néz,mint másokra...:)
2010. febr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

,,Nem igaz,hogy nem látod a szemében,azt hogy hogy néz rád,hogy benne van-e a szemében az a kis tűz,amikor rád néz,vagy csak úgy néz,mint másokra...:)"


Na,mondjuk én ezzel ont nem értek egyet...most fűzök éppen egy csajt,aki az első randin-nem dicsekvésből mondom-de végig úgy nézett rám,mint egy ,,isten"re-nem találtam jobb hasonlatot,bocs:) Viszont még nem tudtam teljesen megfejteni a csajt-ez asszem a második randira marad:)

2010. febr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem a barátnőm angolul írta ezt le :D Azóta egyszer szakítottunk 2 hétre de utánna megint összejöttünk:D Da sztem kérdezd meg tőle, hogy tetszel-e neki:D
2010. febr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na az már jó jel ha nevet a vicceiden.Ez azt jelenti bír téged.Amugyis a csajok az olyan fiúkat szeretik akikkel jókat lehet nevetni. ;) Szerintem légy bátor,menj oda hozzá,beszélgess vele.Ki tudja talán pont erre vár. :)

Amugy hány évesek vagytok?

2010. febr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
16
2010. febr. 25. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!