Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el neki, hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy én nem tervezek vele komoly kapcsolatot, szóba sem jöhet sem gyerek sem házasság?

Figyelt kérdés
Van egy 33 srác akivel pár hónapja megismerkedtem, aranyos kedves nagyon őszinte, de mint férfi nem tetszik nekem, és sok furcsasága is van, nagyon szerelmes belém, a gond az, hogy én is azt hittem, hogy szeretem, de mára már észbe kaptam és erről szó sincs! Viszont a szex meg nagyon jó vele olyannyira hogy ilyen jó még senkivel sem volt. Nem tudom, hogy hogyan mondjam meg neki, hogy ne bántsam meg? Nagyon érzékeny lelkű!

2015. máj. 21. 07:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Hiába nem akarod megbántani,valamennyire úgyis megbántódik ha szeret,de ha te tényleg nem akarsz komolyabbat akkor ne húzd sokáig,mert ő meg mégjobban beléd fog szeretni és azt fogja hinni hogy kölcsönös minden.
2015. máj. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Még 2-3 évig el ne mond neki, had gondolja azt, hogy minden rendben, sínen az élete, minél tovább tudod húzni, annál nagyobbak az esélyek arra, hogy a srác elég idős lesz, hogy még nehezebben találja meg majd élete párját akivel összeházasodhat, és gyereket vállalhat!


Ezt nem lehet nem megbántás nélkül megmondani, ülj le és beszélj vele, sőt a legjobb, ha ki is rúgod. Hősszerelmes típus, majd meggyőzi magát, hogy meg fogsz változni, és évekbe telik, mire rájön, hogy csak az idejét pazarolta egy szexkapcsolatra (ha fel tudja fogni, hogy ez csak szex, akkor jó, de ahogy leírtad nem az a fajta).

2015. máj. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mumusan ***** válasza:
Én nem rabolnám az idejét. Beszéld meg vele hogy te nem őt keresed, és hagyd hadd találja meg a leendő családját.
2015. máj. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Na, bezzeg fordított esetben már mindenki a csóri srácot ekézné, hogy mekkora szemét, hogy csak dugásra kell neki a ribi. Kettős mérce, mi?

Kérdező, azt csinálsz, amit akarsz, te dógod.

2015. máj. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Úgy ahogy nekünk. Ne játsz vele.
2015. máj. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

Végre egy Nő is bevállalja, hogy egoista.

Drágaságom, azt a furcsa érzést ott legbelül a lelkiismereteddel kell lebokszolnod. Értem én, hogy nem akarsz kiszállni egy olyan kapcsolatból amiből hasznot húzol, de el kéne gondolkodnod azon, hogy mennyire fair ez a viselkedés a partnereddel szemben. Az őszinteség jó dolog, néha fáj, de akkor is be kell vállalni!!!

Azt javaslom, hogy ne rabold tovább a srác idejét, üljetek le és mond el neki, hogy csak szex miatt maradsz a kapcsolatban és nem lehet köztetek más semmi. Ha ennek ellenére bevállalja a kapcsolat folytatását akkor tiszta sor, de mint embert el fogod veszíteni.

37F

2015. máj. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne mondd el neki, isten örizz, menj hozzá!

Nincs más megoldás, nehogymár megbántsd a pici lelkét neki. Képzeld el mit mondanának a szülei rólad?


Csak zárójelben jegyezném meg, hogy tudok mennyasszonyi ruhákat olcsón.

2015. máj. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát ez az még mindig a szüleivel lakik! Túl aranyos túl kedves azaz túl jó! Ez sem jó! Nekem vannak gyerekeim nem akarok én már többet, de mindig mondja az összeköltözést meg házasság közös gyerek is legyen stb. Nem ezt nem akarom, csak nem merem neki elmondani, folyton telefonon keres érdeklődik felőlem, egy nyugodt percem sincs. Túlzottan figyelmes is, ez már rémisztő! 28N
2015. máj. 21. 11:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk ezt nem ártott volna már az elején leírnod.....de mindegy. Ha már van gyereked, akkor érthetőbb a hozzáállásod, plusz leírtad, hogy a férfi még mindig a szüleivel él és emiatt nem tudsz rá potens férfiként tekinteni....nem látsz benne fantáziát.....de akkor ezt meg kell vele beszélni és nem kifogásokat keresni.

Nem akarlak elkeseríteni, de kisgyermekes egyedülálló anyukaként kevesen fognak kezdeményezni feléd, mert kevés férfi vállalja be azt, hogy más kölkét nevelje. Személy szerint én is csak úgy vállalnám be, ha lenne közös gyerekünk, ha a másik fél részéről erre nincs hajlandóság akkor gyorsan továbbállnék.

37F

2015. máj. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!