Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek reális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek reális, hogy szóhasználat alapján osztályozom a csajokat?

Figyelt kérdés

Vagy ez csak velem van így, hogy egyszerűen hányingerem van (akármilyen szép, csinos, jólöltözött) attól a csajtól, akitől meghallom a "buláj" szót.


Egyszerűen gyűlölöm ezt a szót.

Benne van minden, ami az ostobaságot és a nemtörődömséget mutatja.

Az alapszó ugye a buli, most ezt a lazán hangzó, kellemes csengésű szót, amiről úgyis mindenkinek a pia jut az eszébe, még tovább kell tetőzni azzal, hogy buláj formában mondja ki. Miért? Mi az értelme? Tetőzhetetlen butaság.


Én nem vagyok partiarc, és nem szeretem a bulizós csajokat sem, de ha azt mondja egy csaj, megyünk bulizni, oké.

Illetve hogy ő bulizós csaj, még az is elfogadható nyelvtanilag


De hogy valaki azt mondja, megyünk bulájozni.

ÉS a kedvencem, amit vagy egy hónapja hallottam és azóta is rémálmaim vannak tőle: BULÁJ TÁJM


áááááááááááááááááááááááááááááááááááá



2015. máj. 31. 21:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
a legokosabb ember is használhat hülye szavakat, ha ahhoz van kedve
2015. máj. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezen jót nevettem :D. Osztályozni nőket soha nem szabad, ezt elítélem, az viszont már más dolog, hogy besorolod őket magadban a 'hülye p*csa' kategóriába, mert sajnos, női szemmel nézve is elég sokan tartoznak bele. Én egyébként még soha egy nő/lány szájából sem hallottam így ezt a kifejezést, de legközelebb fülelek :D. A lényeg, ha ez alapján ostobának gondolsz egy nőt (bár inkább egy kislányt) első benyomásra hivatkozva, akkor az szerintem reális. Ha egy férfi szóhasználatáról sugárzik, hogy egy idióta bújik meg mögötte, én sem szívesen kerülök még csak a közelébe sem.
2015. máj. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kocka körökben mozoghatok, mert ezt a szót még nem hallottam. Én attól vagyok kész, ha egy férfi így beszél: mizuka,szupcsi, és ami a halálom: micsike.
2015. máj. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen szűrőt mindenki használ... akivel nem egy nyelven beszélünk, az kiesik, akár kínai, akár bulájba jár.
2015. máj. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Buláj


Most megpecsételt valaki vagy mi?


Pedig fiú vagyok, sose hallottam még ezt a szót, és nem értem h CSAK ezért h lehet vkit elítélni. A viselkedés már más dolog...

2015. máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#2

Nem kislányok, épp ez az. 10-14 évesekre nem gondolok csajként.

Huszonéves egyetemisták szájából hallom...

2015. máj. 31. 21:53
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

2-es vagyok

Akkor méginkább reális. Nekem van egyébként egy barátnőm, akire néha rájön ez a 'paraszt' stílus és elejt egy-egy fura szókapcsolatot, akár ilyen is lehetne, de ő viccből mondja, tudja, hogy kiröhögjük. Ám ha valakinek tényleg ömlenek a szájából az ilyen és ehhez hasonló kifejezések, akkor az gáz, nagyon is az.

2015. máj. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kettes!

Az elég fura, ha azért csinálja, hogy nevessetek rajta akkor feltűnési viszketekségben szenved.


Engem az egész stílus taszít egyébként, nagyon sokan vannak egyetemen úgy, hogy annyi az életük, hogy buliznak, isznak, alszanak, aztán egy-két év múlva kirúgják őket.

Na szerintem ezt az életstílust tökéletesen egy szóban jellemzi ez a szó, hogy buláj.

Nemtörődömség, butaság és szórakozni vágyás egyben benne van, ezért utálom :D

2015. máj. 31. 22:01
 9/14 anonim ***** válasza:
A BULIKÁZÁS talán jobb? :D
2015. máj. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
különböztessük azért meg azokat akik viccből mondják
2015. máj. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!