Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek reális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek reális, hogy szóhasználat alapján osztályozom a csajokat?

Figyelt kérdés

Vagy ez csak velem van így, hogy egyszerűen hányingerem van (akármilyen szép, csinos, jólöltözött) attól a csajtól, akitől meghallom a "buláj" szót.


Egyszerűen gyűlölöm ezt a szót.

Benne van minden, ami az ostobaságot és a nemtörődömséget mutatja.

Az alapszó ugye a buli, most ezt a lazán hangzó, kellemes csengésű szót, amiről úgyis mindenkinek a pia jut az eszébe, még tovább kell tetőzni azzal, hogy buláj formában mondja ki. Miért? Mi az értelme? Tetőzhetetlen butaság.


Én nem vagyok partiarc, és nem szeretem a bulizós csajokat sem, de ha azt mondja egy csaj, megyünk bulizni, oké.

Illetve hogy ő bulizós csaj, még az is elfogadható nyelvtanilag


De hogy valaki azt mondja, megyünk bulájozni.

ÉS a kedvencem, amit vagy egy hónapja hallottam és azóta is rémálmaim vannak tőle: BULÁJ TÁJM


áááááááááááááááááááááááááááááááááááá



2015. máj. 31. 21:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem te írtad egyszer egy kérdés alá ezt a szót negatívumként? Amúgy akkor olvastam először meg most másodjára. A hideg is kiráz a szótól... de, aki akarja az használja. És megértem azt is, hogy kerülöd azokat a lányokat, akik ezt a szót használják.
2015. máj. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
51%
Én nemhogy dugni nem vagyok hajlandók az olyanokkal, akik nekem nem tetsző szavakat használnak, hanem számszeríjjal vadászom rájuk. Biztos láttátok a híradóban azt a csajt, akit nyílvesszőkkel teletűzdelve találtak nemrég az Astoriánál. Na, azt én kaptam el a "pasika" szó használata miatt.
2015. máj. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Szerintem is irritáló, ugyanúgy, mint a fiúknál a "jócsaj" kifejezés. Egyrészt a hangzása nem tetszik (olyan "nyávogós", mint azok, akikre ezt általában használják), másrészt felszínességet (a jó itt csupán a külsőre vonatkozik, holott sok más pozitív tulajdonság létezik még - csak a megjelenés számít neki egy lányban), és egyszerűséget sugall számomra a használójáról (nincs szókincsük - pl. a csinos szó kifejezetten nőkre használatos, a jó megjelenést kifejező magyar melléknév, mégis kevesen használják sajnos.)). Az is feltűnt, hogy kivétel nélkül, akik ezt a szót használják, azok a tipikus magára nagyon sokat adó, együgyű, vihogós-nyávogós lányokra mondják dicséretként. Mindegy, a hasonló a hasonlónak örvend, és így semmit se vesztettem. :) (Nem irigységből írom ezt, mivel én is fiatal, 21 éves vagyok, vékony, ápolt lány, és az öltözékemmel sincs semmi probléma (azon kívül, hogy nem trendi.)


Ui.: milyen szakra jársz?

2015. jún. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Reálisabb,mint mondjuk mellméret és forma szerint variálni :D
2015. nov. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!