Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok randiznátok-e antiszoci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok randiznátok-e antiszociális fiúval?

Figyelt kérdés

Az antiszociálist úgy értem, hogy nem jár bulizni, nem nagyon érdekli a társasági élet, szeret egyedül gondolkodni,

DE

ha társaságba van tud beszélgetni, van humora és jófej, nem kuka, nem félénk semmi ilyesmi



2015. jún. 2. 22:37
1 2
 1/12 anonim válasza:
Persze :) az antiszociális nem ezt jelenti. Ő valószínűleg kevésbé társaságkedvelő, magától nem megy el de ha ott van akkor nem kukul meg. Nem baj legyen azért hajlandósága arra amit a másik akar. Az én barátom pl nem szeret táncolni de velem hajlandó megmozdulni :D
2015. jún. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem antiszocuális, hanem aszociális, de szerintem még az sem áll fenn ebben az esetben. Szimplán introvertált. :D


Bocsi.

2015. jún. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
vannak okok amiért ilyen helyzetben vagy. nincsenek barátaid, ha vannak, akkor olyanok mint te. Ha nem olyanok mint te akkor ezek miatt az okok miatt nem jársz el velük: csóró vagy! Vagyis összességében vagy nincsenek normális haverjaid, vagy csóró vagy, vagy pedig mind2. Esetleg sóher is, aki sajnál 200 forintot egy sörre.
2015. jún. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
antiszociális az a szociopata, "nem szeret, nem szorong, nem tanul" (forrás: wiki)
2015. jún. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Antiszociálissal semmiképp. De nem mindenki antiszociális, aki nem jár el gyakran, van, akinek csak nincs olyan társasága, akikkel eljárna szívesen, vagy nincs pénze, vagy sokat dolgozik.


Egyébként nem érdekel olyan pasi, akivel nem lehet eljárni sehova. Én egyedül is elutaztam már külföldre, de ha van párom, akkor azért nem akarnám otthon hagyni, csak mert ő otthon akar lenni, viszont azt se akarom, hogy valaki nem szívesen jöjjön velem. Az ilyen begubózott embert gyorsan otthagynám. Nekem olyan társ kell, akivel együtt élhetem meg ezeket az élményeket, és nem otthon ülünk állandóan.

2015. jún. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

3: nem vagyok csóró, és sörözni se járok, nem vagyok kocsmatöltelék :)


és ezek szerint antiszociális sem vagyok



5 eljárni eljárok szívesen de attól függ hova, pl, mint említettem, kocsmázni kizárva

de túrázni világot járni szívesen

2015. jún. 2. 23:17
 7/12 anonim ***** válasza:
Nos, nekem az eljárás azt jelenti, hogy akár 1 nap Velencei Karnevál vonaton ülve alvással, akár a kényelem teljes mellőzésével (nem szeretem a reptéri procedúrát), Hungaroring évente rendszeresen, volt olyan, hogy Scorpions koncert (késő éjszakáig), ha van kikkel, akkor gokart, bowling. A szüleim nem ilyenek, én jóval aktívabb vagyok náluk, és több kényelmetlenséget vagyok hajlandó bevállalni egy élmény kedvéért.
2015. jún. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ezek egész jó programok :)

Nekem olyantól van hányingerem, hogy "kimegyünk haverokkal jól bebaszunk reggel 4re haza oszt alvás"

sajna ismerősi körömben csak ezt tolják

2015. jún. 2. 23:33
 9/12 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?:)
2015. jún. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
sört inni nem csak kocsmában lehet hanem mondjuk buliban, presszóban, haverodnál. élettelen vagy!
2015. jún. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!