Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok randiznátok-e antiszoci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok randiznátok-e antiszociális fiúval?

Figyelt kérdés

Az antiszociálist úgy értem, hogy nem jár bulizni, nem nagyon érdekli a társasági élet, szeret egyedül gondolkodni,

DE

ha társaságba van tud beszélgetni, van humora és jófej, nem kuka, nem félénk semmi ilyesmi



2015. jún. 2. 22:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
meg csak úgy megsugom a kocsmában, presszóban, haverodnál, buliban sem csak sör van az "étlapon", hanem üdítő is, rostos levek. nem is értem minek írok neked! Azt csinálsz amit akarsz! heló!
2015. jún. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kezdj el élni, aztán majd jön minden magától, az is, milyen emberek között érzed jól magad, milyen nők jönnek be, de ne gubózz be a négy fal közé. Én 22 évesen mutattam először fityiszt az ismerősöknek, és nem érdekelt többé, csatlakozik-e bárki hozzám. Nem akartam mindig arra várni, hogy majd csak hívnak, szólnak. Onnantól teljesen függetlenítettem magam másoktól, ha jön velem valaki, úgy is jó, ha nem, az sem tart vissza.

Viszont a tutyimutyiságtól a falra tudok mászni. Egy férfi tudja, mit akar, és ne másoktól várja.

2015. jún. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!