Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy reagálnátok lányok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok lányok, ha találkoznátok egy intelligens, normális értékrend szerint élő, kedves, határozott, jóképű, sportos férfival?

Figyelt kérdés
A külső jellemzőket, a pontosabb összkép miatt írtam. Szóval, úgy értem, hogy mit kezdenétek vele? Csak testiség, vagy van olyan vállalkozó szellemű, aki meg is akarná ismerni? Mert elsőre, mindenki a külsőt veszi észre. Ha ehhez már ész is párosul, az ijesztő, vagy mi? Csak próbálom kitalálni, hogy egy normális pali, miért van évek óta egyedül?

2015. jún. 9. 23:02
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy volt egy lány? Ki? Hol? Te ne haragudj, énnekem elegem van belőle, hogy nem fogalmazol érthetően, én nem bírom megfejteni a kommunikációdat. Talán a kiszemelt lányok sem értették, hogy mit akarsz tőlük pontosan.
2015. jún. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:

30: Ezt írtam én is elsőre.

Meg búcsúzóul is.:)

2015. jún. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
Na igen, ha rólad van szó a kérdésben, akkor ne E/3-ban írj. Viszont akkor a leírás elég nagyképűen hangzik....
2015. jún. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 A kérdező kommentje:
Akkor tisztázzuk. Az unokaöcsémről van szó. :)
2015. jún. 10. 00:07
 35/54 A kérdező kommentje:
31. Mire vagy kíváncsi pontosan? Nevet és címet is írjak? Esetleg regényt? Próbálom nagyjából felvázolni, amit tudok. :D
2015. jún. 10. 00:08
 36/54 A kérdező kommentje:
30. Tett érte. Az utolsó fél évben már küzködött... Aztán szakítottak. Mit gondolsz, miért lett vége?
2015. jún. 10. 00:10
 37/54 A kérdező kommentje:
Csak próbálok segíteni neki. Ennyi.
2015. jún. 10. 00:11
 38/54 anonim ***** válasza:
Akkor nem voltál ott. Az unokaöcséd NEM nyilvánított ki egyértelműen semmit a lány felé, hogy mit szeretne tőle/vele, ezért nem sikeres ebben. Vagy rosszul méri fel, hogy ki lesz kapható egy olyan kapcsolatra, amilyet ős szeretne, és ezért hiába viselkedik velük akárhogy. Ez nem olyan nagy rejtély, mindenkinél ez a 2 hiba lehetséges, nem más.
2015. jún. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:

Ja értem. És te vagy a gondoskodó nagybácsi. Ha jót akarsz neki, akkor nem ezen az oldalon fogod népszerűsíteni. És főleg nem késő este.

De ha annyira okos és jól néz ki, akkor szerintem találni fog magának valakit. Talán csak rossz helyen ismerkedik.

2015. jún. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 A kérdező kommentje:
De kinyilvánította. Hidd el!
2015. jún. 10. 00:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!