Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmondjam a munkahelyemen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a munkahelyemen lévő lánynak hogy tetszik nekem? Hogyan csináljam? Te hogyan csinálnád?

Figyelt kérdés
2015. jún. 24. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem gondolatolvasó, úgyhogy próbáld a tudtára adni valahogy.
2015. jún. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg írnál valami információt, hogy egyáltalán szoktatok e beszélgetni, vagy ő adta e jelét annak, hogy te tetszel neki...stb
2015. jún. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én elkezdenék vele beszélgetni, "véletlenül" összefutni, megkérdezném mi érdekli, engem mi érdekel. Aztán hátha lenne közös érdeklődési körünk, lenne legalább miről beszélgetni és esetleg - ha szerencsénk van - lenne vmi program is ezzel kapcsolatban. És hátha eljönne, elhívnám. Aztán ha tényleg eljönne, akkor megmondanám, hogy azért hívtam el, mert szeretném megismerni el tud-e képzelni közös jövőt? Azért még ne az ásó-kapát emlegesd! Ok, ez hosszú idő, pár hét lenne, én így kezdeném el.

Ezzel viszont az az egy gond lenne, hogy nehogy úgy gondolja, hogy haveri szinten beszélgetsz vele. Tudod mit? Keresd sűrűn a társaságát, kérdezd meg, hogy van, dicsérd meg a frizuráját, de csak módjával a dicsérettel, ne gondolja, hogy nagyon nyomulsz.

Nekem most van egy kollégám, nagyon kerülgetjük egymást, néha "véletlenül" összefutunk, az én részemről "véletlenül", de nem merek belevágni a munkahelyi kapcsolatba. Bár így meg semmi értelme a sok "véletlennek". :((

2015. jún. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!