Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasi azt mondta nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi azt mondta nekem 1 randi után, hogy a külső kémia nagyon megvan, de a belsőnél nem érezte ugyanezt, az felejtős? Vagy több tali, akkor nem is várható és ennyi a vége?

Figyelt kérdés

2015. jún. 25. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Hát ezt vele kellene megbeszélni...
2015. jún. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Már van külsö meg belsö kémia? (Idiota a pasi. Felejtsd el. Magyarra leforditva: Jo vagy egy-két dugásra de ennyi.)
2015. jún. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy randin fogta a kezem, csókolgatott és a jövőnkről beszélt. Ezek után elég pálfordulás a kijelentése, mert kissé félrevezetett a randin.
2015. jún. 25. 18:47
 4/11 anonim ***** válasza:
2015. jún. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Annyit tesz: szívesen kifúgázná a nunádat egypárszor.
2015. jún. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nyugi. Nekem is volt ilyen. Nekem meg facebookon kedveskedett és vallotta a szerelmeket, személyesen pedig hogy most nem is vágyik barátnőre... szerintem hagyd mielőtt oda leszel érte

20 L

2015. jún. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát én egy randi után nem tudok ilyenről dönteni, csak arról, hogy szimpatikus-e és akarom-e még látni
2015. jún. 25. 21:17
 8/11 anonim ***** válasza:
ez a dugjunk egyet, de semmi komoly szinonímája
2015. jún. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát másfél hónapig fűzött, udvarolt és állította, hogy nemcsak megakar du gni, mert ha így lenne, akkor egy hét után megcsinálta volna és pá és nem öl belém ennyi időt
2015. jún. 25. 21:50
 10/11 anonim ***** válasza:

esélyes,hogy minden eddigi bizonygatása ellenére,inkább csak szexet akar.

szóval,ha te nem elégszel meg ennyivel,akkor szállj ki,még nem leszel oda érte.:)


(nekem is volt,hogy ennyi ideig ugyanezt mondta,hogy nem csak azt akarja, meg blabla,aztán csak kibújt a szög a zsákból.és jött a pálfordulás:) )

2015. jún. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!