Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem lehet ki igazodni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet ki igazodni a pasikon? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác évfolyamtársam.Mondta,hogy én is tetszek neki, meg hogy szép vok meg aranyos meg iylenek.De azt is mondta, hogy most senkivel se akar járni.=(

De, miét nem??Tök jól el vagyunk kölcsönösen bejövünk egymásnak.Sok a közös bennünk és még se akar összejönni velem...ugy mondta, hogy most neki nem kell csaj..

A barátnőm meg ismeri és mondta, hogy ne felejtsem el a srácot, mert tudja, hogy ugy se fog elengedni ezt ugy érti, hogy nem fog futni hagyni...

De akkor nem értem, hogy most mi van..

Ezt talán tudja vki, hogy néha miért csinálják ezt a pasik?

14/L

NORMÁLIS VÁLASZT SZERETNÉK!!

Elnézést a helyesírási hibákért..de siettem..


2010. márc. 2. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:

nemértem lehet hogy b*zi a srác :D


szerintem nyomulj kicsit jobban rá élvezni fogja és engedni fog. ha nem akkor hagyd a p*csába nem éri meg keress mást!

2010. márc. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A pasik ez olyankor csinálják, amikor valami olyan aokuk van rá, amit te nem tudsz. Íme egy normális válasz. Menj oda hozzá, és KÉRDEZD MEG, miért nem akar magának barátnőt. Ki lehet igazodni a pasikon, a normálisabbja egy ennyire egzakt kérdésre tud választ adni. (Csalódott, önmaga fontosabb, másba szerelmes, nem számít neki a párkapcsolat, és így tovább - elég egyértelmű okok szoktak lenni.)
2010. márc. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nagyon rászállsz!!!! ugyan ezt szoktam mondani a pasiknak,ha bejönnek,de valami miatt mégse..... hagyd hogy ő fusson utánad,nehogymár az őzike fusson a vadász után!!
2010. márc. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!