Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem értem a viselkedését ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a viselkedését ti kitudtok igazódni ralyta? Vajon mit érezhet?

Figyelt kérdés

4.-ben csúfoltuk egymást és 5. elején is

most 6.os vagyok és elösszőr nem érdekelt aztán szerelmes lett belém aztán én is szerelmes lettem belé jött a farsang

ott még jobban meg kedveltük egymást asszem és utána egy darabig így voltunk ,ezután szerintem már nem volt belém szerelmes és én is kiszerettem belőle és egy darabig szerelmes voltam belé utána,de egy idő után fel adtam és békén hagytuk egymást és amikor egyszer matekon hozzám szólt hirtelen éreztem,hogy szerelmes vok belé egy idő után már nem voltam szerelmes belé és egynapon össze barátkoztunk és tök jó barátok lettünk így volt 3 napig

és ma meg egy faágat letéptek és kergettek minket annyira nem volt durva,hogy fejbe vágtak iszonyat erősen mi meg szaladtunk hanem a játszón voltunk és egy bizonyos ügyből jött ki ez az egész xD (nem voltak nagyon durvák velünk)

ma hazajöttem megnéztem a myvip-em és bejelölt ismerősnek

vissza igazoltam,de akkor se értem,hogy miért csinálja ezt?foggalmam sincs lkétszi segítsetek meg fejteni a viselkedését :)


2010. máj. 19. 20:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egyetek salátát. Együtt. Az majd mindent megold.
2010. máj. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ok Na látod ez most tökéletesen..... hülye ötlet volt xD
2010. máj. 19. 21:16
 3/15 anonim válasza:
Én tudom mit érezhet... azt hogy agyon akar csapni egy helyesírási kézikönyvvel...
2010. máj. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Áhh... fiatalok. Nem ismerik a saláta erejét.
2010. máj. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De hülyék vagytok xD
2010. máj. 19. 22:42
 6/15 A kérdező kommentje:
azt kihagytam,hogy sajnos: azt mondták,hogy fel..gom neked meg bökdöstek a fával és közbe azt órdibálták,hogy ba....ad XD ekkora butaságot életemben nem halottam na jó most halottam elösszőr xD ,de nem hiszem,hogy udvarolnának,mert nem így tenné... xD olyan gáz mit tegyek?azt tervezem,hogy holnaptól már nem foglalkozok vele hiába ül elöttem matekon és fordul hátra xD de miért csinálják?ez olyan rossz
2010. máj. 19. 22:52
 7/15 anonim válasza:
Á a szemem,te meg ahelyett hogy itt sírsz ülj be egy magyarórára ez a raLYta(rajta) valami iszonyatos [-.-]
2010. máj. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem kritikát kértem hanem tanácsot te vadbarom
2010. máj. 19. 22:53
 9/15 anonim ***** válasza:

Most kezdenek el bennük a hormonok tevékenykedni.. a nemi hormonok. Tudod, ilyenkor egész máshogy néznek a lányokra...

Azért csinálják mindezt, hogy felhívják magukra a figyelmet. De mivel még fiatalok, "buták", gyerekes módszerekhez folyamodnak.

2010. máj. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Korodat írd már oda!Egyetek mézet jobb mint a saláta!
2010. máj. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!