Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vannak a kedves, aranyos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a kedves, aranyos, intelligens, érdeklődő ugyanakkor csinos lányok? Úgy érzem, hogy eltünt ez a kategória, vagy szép és egy önző liba vagy kevesbé szép és normális?

Figyelt kérdés
A jelenlegi barátnőmről azt hittem a fenti kategória, de sjanos az idő múlásával kiderült, hogy nem rá van szükségem...újra... :/
2015. jún. 29. 10:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Jó kérdés..
2015. jún. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

ÉN úgy vagyok vele, hogy nekem is számít a külső egy lánynál, ha nem vonzódom hozzá külsőleg akkro nem jövök össze vele.

Utána már csak az a kérdés, hogy ha egyáltalán sikerül összejönnöm vele, hogy vajon belül is olyan szép e mint kívül.

2015. jún. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Itt van, csak már tanult a hibákból. És úgy döntött, hogy inkább szemét, számító lesz, mert az őszinte szeretet sz.rt sem ér a másik szemében
2015. jún. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
A szépség általában fordított arányban van az intelligenciával.
2015. jún. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem léteznek sajnos. :/
2015. jún. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
34%
#9: Az a felszínes dolog, ha egy női nemi szerv köré tökéletes test fejlődik, és emiatt félistennek hiszi magát a gazdája. A szép lányok 99%-a beképzelt, nyafogós, válogatós hercegnő, teljesíthetetlen követelményeket támasztanak, és csak a legjobb hapsikkal állnak szóba.
2015. jún. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
60%

Én nem tartom magam csinosnak, de a többi tulajdonság - úgy érzem - meg van bennem. Abban az időszakban voltam eddig szingli, ameddig én akartam egyedül lenni, mert mindig találtam egy kedves srácot.

Szerintem akik még csinosak is ezek mellé, azok szinte mind foglaltak lehetnek. Nehéz lehet azoknak a fiúknak, akik anno beleválasztottak (és esetleg évek múlva) veszi észre, hogy már elvitték a normálisakat.

Esetleg még fiatalabb korosztályban vannak.

2015. jún. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
86%

3. hozzászólónál a pont.

Ilyen lány vagyok, de mivel szépnek nem vagyok szép, ezért nem is kellek azoknak sem, akik meg azt hangoztatják, hogy ne a külső számítson :)

2015. jún. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

#16 Az egy más kérdés, hogy legtöbb lány nem értékeli azt, ha valaki mindent megtesz érte (tapasztalom), és félistennek hiszi magát, de emiatt szerintem kár mindenkihez negatívan állni.

Nálam lányoknál ismerkedéskor egy fajta tesztkérdés ez, hogy megkérdezem, mennyire számít egy srácnál a külső, ha azt mondja, nem számít, akkor nem őszinte.

Ezzel együtt azt gondolom annak ellenére, hogy nekem nem jött össze még, hogy ha nagyon nagyon kevés is, de akad, aki a külső mellett nézi a belső értékeket is. Számomra sokkal normálisabb lenne egy olyan lány, aki őszintén megmondja, hogy nem jövök be neki külsőre, és ha nem, miért nem, min változtathatnék esetleg, mint az, aki azt hazudja, nem számít neki, aztán csak szórakozik velem.

Nekem legalábbis fontos a külső egy lánynál, tőlük se várhatom el így azt, hogy nem, továbbá szerintem jobb érzés, ha az ember tudja, hogy minden tetszik a párjának, és nem csak egy "kényszermegoldás" a kapcsolat.

2015. jún. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
#9-es voltam
2015. jún. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!