Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz, ha az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha az első randira a srác pénzt sem visz magával?

Figyelt kérdés

Mikor mondtam neki, hogy üljünk be valahova egy italra, azt mondta, hogy ő most pénzt se hozott magával...nem is azt várom, hogy rögtön hú de milyen drága helyre vigyen, szoval nem kell azzal jönni, hogy biztos egy pénzéhes r.banc vagyok, de szerintem ez a minimum hogy meghiv legalább egy kólára vagy valamire, legyen már ennyire gavallér...vagy csak nekem nagyok az elvárásaim?

Lányok, ti mit szólnátok, ha a pasi ezt csinálná az első randin?


2015. júl. 9. 19:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Én férfiként nem vagyok hajlandó első randin fizetni akármit is. Majd ha megérdemled, hogy meghívjalak valamire akkor kapsz valamit. :P
2015. júl. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
Mi az, hogy minimum meghív egy kólára? Az a minimum, hogy nem hív meg SEMMIRE! Ennyire elszálltok ti nők magatoktól, hogy azt gondoljátok első randin jár a kóla. a Francokat!
2015. júl. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Engem nem az zavarna, hogy nem hív meg valaki, hanem azért furcsa, hogy elindul otthonról egy fillér nélkül. De az ő dolga. Én biztos megittam volna egy üdítőt, vagy ettem volna valamit és kifizetem magamnak, nem zavartattam volna magam.
2015. júl. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Pasikent mondom h gaz
2015. júl. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Persze, én sem várnám el hogy drága helyre menjünk, vagy esetleg a saját részemet ki is fizetném, csak ez a hozzáállás fura, hogy egy fillér nélkül elindul...ez olyan mintha eleve nem is fűzne nagy reményeket a találkozóhoz
2015. júl. 9. 19:35
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
Remélem nem komoly a kérdés...
2015. júl. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem volt nála pénz, csak nem akarta megkockáztatni, hogy fizetnie kelljen neked valamit. Egyébként én soha nem vetek fel randin olyan programot, ami pénzbe kerül, ha meg akar hívni valamire, eszébe fog jutni. Még akkor is felajánlom, hogy fizetem a részem..
2015. júl. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

Na, én soha nem voltam ilyen nyámnyila, hogy jaj, nehogy olyan program legyen randin, ami pénzbe kerül!

Ha csak sétálni mentünk a városban és megszomjaztam, én ugyan nem kínoztam magam, megmondtam, hogy most akkor megiszok egy üdítőt és meg is ittam. Senkitől nem vártam el, hogy kifizesse, de hogy csak mert a másik nem hozott pénzt, én se igyak és szenvedjek amíg haza nem érek? Na nehogy már! :D

2015. júl. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%

Nőként mondom, hogy nem minimum, hogy meghívjon bármire is.

Az gáz, hogy valaki egy fillér nélkül elinduljon otthonról, de az meg végülis magánügy.

Első randin (ha nincs hideg) úgyis sétálni szeretek, bár akkor is csak beugrik az ember legalább egy flakon üdítőért egy boltba. (Rossz időben meg valmi csendes kávézó, nem egy anyagi összeomlás...) Egyáltalán nem várom el, hogy akár csak azt a 160 forintos kólát kifizessék, de ha meghívnak, azt sem utasítom vissza, hogy "csakazértis kifizessem a részem".

2015. júl. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%

Nőként azt mondom, igen, gáz!

A régi világban is a férfiak kiváltsága volt, hogy meghívták a kiszemelt nőt egy sütire, kávéra, stb. Nem nagy dolgokra gondolok. Ne vegyünk már el a férfiaktól mindent amitől még egy kicsit is férfinak érezhetik magukat. Így is elnőiesedtek, hagyjuk meg mindenkinek a szerepét. Lassan már ott tartunk, hogy a nő udvarol ...

Én régen is, és most 40 felett is azt tartom, egy pasi első randin hívjon meg valamire,egy kávéra például...aztán ott lehet beszélgetni, ismerkedni. A továbbiakban nem várom el hogy mindig ő fizessen, de első randinál nálam alap!

2015. júl. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!