Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz, ha az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha az első randira a srác pénzt sem visz magával?

Figyelt kérdés

Mikor mondtam neki, hogy üljünk be valahova egy italra, azt mondta, hogy ő most pénzt se hozott magával...nem is azt várom, hogy rögtön hú de milyen drága helyre vigyen, szoval nem kell azzal jönni, hogy biztos egy pénzéhes r.banc vagyok, de szerintem ez a minimum hogy meghiv legalább egy kólára vagy valamire, legyen már ennyire gavallér...vagy csak nekem nagyok az elvárásaim?

Lányok, ti mit szólnátok, ha a pasi ezt csinálná az első randin?


2015. júl. 9. 19:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
49%

"férfiak kiváltsága volt"


Ez aztán a kiváltság.:D Ma már az a férfi kiváltsága, hogy drága kocsit, ékszert vehet a nőnek, ha szexet akar.

2015. júl. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ultra gáz.
2015. júl. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Fura nekem ez egy kicsit, szerintem illik egy fagyira vagy üditőre meghívni a lányt. Legalább is belém ezt nevelték szüleim.
2015. júl. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hááát nekem ez elég fura.

Ha én elmegyek valakivel sétálni minimum hogy viszek pár száz ftot. Föleg ebben a kánikulában ha netán megszomjazom tudjak inni valamit.

Aki meg háborog ezen mert olyan smucig annak gratula. Én ha valakivel már randizok azt komolyan gondolom, szoval nem sajnálnék töle egy 200ftos 2 deci üditöt. De lehet én vagyok ilyne jo fej:D de elsö randin a pasiban legyen már annyi hogy ennyit áll. :) utána majd viszonzom :)

ennyi 22l

2015. júl. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Itt nem is a pénzről van hanem a gesztusról. Aki meg majd ha kiérdemelted elven van annak graula. :)) még is mit kell tenni 170 ft-os üditöért? :D kész küzdelem...
2015. júl. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én nem várom el, hogy meghívjon, sőt olyan galád feminista istentelenségekre is képes vagyok, mint a férfi meghívása egy kávéra vagy valamire. Ennek ellenére nagyon nagy felelőtlenségnek tartom. Nálam alap, hogy ha 1 kilométernél messzebb és 15 percnél tovább tartózkodom házon kívül, akkor legalább párszáz forint (és telefon, kulcs, személyi) legyen nálam, mert máshogy nem érzem magam biztonságban. Nem kötelező elkölteni (sőt), de bármikor kerülhet az ember olyan helyzetbe, hogy szüksége lehet pénzre. (Teszemazt szomjas lesz, amit az ilyen 40 fok van árnyékban időben nem tanácsos félvállra venni és nincs egy rohadt kétszázasa, amiből egy üveg vizet lehetne venni.)
2015. júl. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!