Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez a véletlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a véletlen játéka vagy van összefüggés?

Figyelt kérdés

Eddig mindig csalódtam a lányokban. De leginkább azokban, akik az ismerkedés alatt elmesélték, hogy már nagyon sokat csalódtak a pasikban (és komoly kapcsolatot szeretnének).


Természetesen ezzel nincs is semmi gond, mert én is komoly kapcsolatot szeretnék, és mindig megörülök, hogy végre a másik fél is így gondolkodik. És hogy végre megmutathatom neki, hogy nem kell minden férfiban csalódniuk. Az ilyen lányoktól kaptam eddig a legnagyobb pofonokat. Több férfival ismerkedtek velem egy időben, akkor is ha összejöttünk.


Tényleg nem tudom, hogy mit gondoljak. Legközelebb ha meghallom, hogy sokat csalódott már a pasikban a lány, már rögtön a menekülés lenne rajtam úrrá, mert eddig azt tapasztaltam, hogy függetlenül attól, hogy normálisan állok hozzájuk mégis rajtam állnak bosszút. És azt adják vissza nekem, amit ők kaptak pasiktól és fájt nekik...


2015. júl. 22. 20:13
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Milyen helyen kene keresgelnem? Pakisztan? :)
2015. júl. 23. 05:43
 12/12 anonim ***** válasza:

A nők buknak a bunkó pasikra.

Mindaddig, amíg más az áldozat, s nem ők.


Így összejönnek az alfahímmel, aki


Erőszakos lesz, félrelép stb, mert alfahímként megteheti.

Majd ekkor a nő bejelenti, hogy már megint csalódott a, pasiban.


De eleinte hogy bejött neki a bunkó.


Aki meg nem lett volna ilyen, azt a pasit észre sem vette, annak esélyt sem adott.


És ez így van.

2015. szept. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!