Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak alkalmi szexet szeretne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak alkalmi szexet szeretne, vagy komolyabbat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mi a véleményetek? Negyvenes pasi vagyok,ismerkedni kezdtem egy 35éves egyedülálló,szüleivel élő nővel.Utazás közben.Ő kezdte az ismerkedést,köszön,de pár szó után mindig mintha zavarba jönne,és gyorsan lelép.Aztán legközelebb megint úgy alakítja,hogy biztos észrevegyem.Már én is keresem a társaságát,mert nagyon tetszik,de van hogy csak a leszállás előtti megállónál sikerül megszólítani.Nem akarok tolakodónak sem látszani,de elszalasztani sem.

Eddig csak egyértelműbb nőkkel találkoztam.

Szerintetek? Ha kérhetem kort és nemet is írjatok.Köszi.



2015. júl. 27. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy leírtad alkalmi szere gondolnék utoljára.


Nekem inkább az otthon álmodozós, de bármi konkréttól azonnal megrettenős típusnak tűnik így 6 sor alapján. Az akinek remeg a térde, hogy megszólítsd, de ha megszólítod, akkor elszelel amint tud.


35f

2015. júl. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem mindegy? Kapd el
2015. júl. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 1-es,ha így van,akkor ez a legnehezebb verzio.Persze tudom,nincs túl nagy feladat,csak kishitűség...
2015. júl. 28. 17:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is 1-es verziója ugrott be első blikkre. Ez magyarázatot adna arra is, hogy 35 évesen még miért szingli.

56F

2015. júl. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen,ez a szingliség nekem is elég különös....
2015. júl. 31. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!