Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az a bajom hogy a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a bajom hogy a barátommal szinte minden reggel együtt megyünk. Én szeretem őt tehát jó vele lenni meg minden, de csomószor nincs témánk de nem merem neki megemlíteni hogy másnap inkább ne. Szerintetek mi legyen? :S

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 19:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

sztem ha azt mondanád hogy holnap ne menjetek együtt akkor megsértődne.

egyébként nem lehet h te nem tudsz normális dolgokról beszélni(férfiszemmel normális).

2010. márc. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

:-S vegyetek egy rádiót...

őszintén? Ha nincs téma nem kötelező ám együtt menni...

bár nekem is ez lenne a legnagyobb problémám...

2010. márc. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mit szeretsz rajta? Biztos, hogy jól választottál? Ha most nincs mondanivalótok egymásnak,mi lesz 5 év múlva?
2010. márc. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy nincs téma? Téma mindig van! Elég ha valamit meglátsz az utcán! Az már nagyobb baj, ha nem tudtok beszélgetni! Ha hétköznapi dolgokról nem tudtok beszélgetni, akkor mi van a komolyabbakkal? Mi lesz veletek így később??
2010. márc. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

1 napot hadjatok ki. mond meg neki vhogy ugy, h ne sértödjön meg! aztán kitalálsz vmi témát! (addigra)

:) sok sikert!

2010. márc. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ennek csak az lesz a vége, hogy megunjátok egymást. Próbáld rávezetni, mondjuk holnap a barátnőddel szeretnél menni, vagy hasonlók. Vagy, ha nem osztálytársad, mondd azt, hogy nem lesz első órád.
2010. márc. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Csak attól félek, hogy rájön hogy hazudtam neki :S és nem azt mondom hogy nincs témánk,csak van pár ilyen perc..:S
2010. márc. 6. 19:18
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
19.11-es vagyok. Egy kapcsolat nem arról szól, h valakinek folyamatosan mozogjon a szája! Nálunk is van olyan, h percekig nem szólunk egymáshoz, de mégsem kínos senkinek! Ez nekem fura.
2010. márc. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nekem elég furcsa/rossz érzés ha egy ideig nem beszélünk.. ez baj?
2010. márc. 6. 19:27
 10/15 anonim ***** válasza:

megint az előző vagyok.

Erre nem tudok neked mit mondani! Bocsi.

2010. márc. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!