Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az a bajom hogy a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a bajom hogy a barátommal szinte minden reggel együtt megyünk. Én szeretem őt tehát jó vele lenni meg minden, de csomószor nincs témánk de nem merem neki megemlíteni hogy másnap inkább ne. Szerintetek mi legyen? :S

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 19:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Azért köszi!
2010. márc. 6. 19:30
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja,hogy így érted??

Nem,nem mindig kötelező beszélgetni,vagy össze-vissza cseverészni.Hallgatni is jó dolog.

2010. márc. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
mi bármiről elbeszélgetünk!:) például a buszon vagyunk és meglátunk valakin vmilyen ruhát vagy vmilyen kiegészítőt már elkezdünk beszélni arról a tárgyról, és akkor mondjuk hogy a múltkor a boltba ilyet meg olyat láttam és az azért jobb mert.... meg az azért rosszabb mert.... és máris eldumáltunk 20 percet:D
2010. márc. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mi 3 évig minden nap együtt mentünk a barátnőmmel iskolába is. Rengetegszer volt hosszú csend, mert ő nem beszél annyit, mint én. De egyáltalán nem zavart, nem értem ez miért baj. Ettől nem vagyunk összeveszve vagy hasonló, egyszerűen csak épp nincs mit mondani. Ha eszünkbe jutott valami kimondtuk, de amúgy néztünk ki a fejünkből és kész.

Eleve reggel, ha az ember iskolába vagy munkába megy nem igen jár úgy az agya, hogy beszélgessen. Legalábbis nálunk kollektívan az egész suli így volt, reggel mindenki félig aludt még vagy stresszelt hogy mi lesz napközben. Meg úgy elvolt magának. Délután meg be nem állt a szánk.

De volt, hogy csendben hazajöttünk és ennyi, elfordult.

Számomra nem kínos az ilyesmi, téged se zavarjon. Nincs mindig téma.

2010. márc. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. márc. 7. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!