Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Erotikashow 2016 felnőtt párkapcsolatok

Szeretnél többször teljesíteni?
Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Randizás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Telekocsizással is lehet jó csajokat találni?

Egy ideje űzőm ezt a sportot és mind söfőrként mind utasként nagyon jó csajokat lehet kifogni. Ugye van kép mindenkiről tehát látod kit fogsz vinni v kivel fogsz utazni. (kor, nem, plusz egy pici kép)

Ami meglepő, hogyha nem is nézem h ki jelentkezik be utasnak, meglepő h főleg fiatal csajok jönnek. Simán van h 3-4 csaj is jön úgy h én egyedül vagyok fiú :S
Ami szívás h a nagyon jók mind foglaltak :D

Nektek mik a tapasztalataitok?

2015-08-08 21:17  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
1 2 3 4
MINDENHOL lehet jó csajokat találni, így telekocsizással is, bár fogalmam sincs mi az.

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/34Időpont 2015-08-08 21:38 Privát üzenet
Telekocsi aka Uber?

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/34Időpont 2015-08-08 21:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Oszkár de inkább a blablacar.

# 3/34Időpont 2015-08-08 22:25 Privát üzenet
Lehet. Én poénból beregiztem ,akkor egy 7 éves full extrás Bmw-m volt. Nem kell mondanom hogy az első jelentkező egy fiatal csaj volt aki Debrecenbe vitette magát, és aznap már feküdt is :) Jó verda ,nagy kamu szöveg kell és meglesz a nő. És még a poén, hogy ő fizeti a benzin felét :D

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/34Időpont 2015-08-09 10:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ha 4 csaj jön akkor a benzinen felül még az amortizációt is + egy jó kis gruppen lesz a vége :D

Am volt oka h debrecenbe ment v csak a lehetőségre utazott?

# 5/34Időpont 2015-08-09 12:02 Privát üzenet
én vittem már egy miss hungaryt :D stb de egyébként tényleg meg lehet ismerni érékes embereket.

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/34Időpont 2015-08-10 23:28 Privát üzenet
Debrecenbe tanult,ugyhogy volt ok rá,csak összekötötte a kellemest a hasznossal.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/34Időpont 2015-08-10 23:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

az komoly :D
és a lakással is megvolt elégedve? :P

# 8/34Időpont 2015-08-11 22:31 Privát üzenet
Lehet. Több lány használja az Oszkárt és a Blablacar-t, mint fiú. Az első lépés, a megszólítás már meg is van, és gyakran lehet jót beszélgetni út közben. Rám az egyik utas csaj rámszállt eléggé.

Amúgy a csajozás miatt ne telekocsizz, akkor kondis csávók utaznak majd veled. Mindig így van. Amúgy meg ne kérdezd meg, hogy van-e palija, ne is nézd meg Facebookon, csak hívd el randizni!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/34Időpont 2015-08-17 15:31 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
A kérdező kommentje:

Nem amiatt telekocsizom am ,csak elkezdtem és rájöttem h sok a csaj. Fb-n többnyire meg lehet találni őket, sőt volt már akivel közös ismerős is volt. De még senkit nem hívtam el, mert nem tudtam h illik -e v sem.

# 10/34Időpont 2015-08-17 19:38 Privát üzenet
1 2 3 4

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyire tartod szépnek, vonzónak az alábbi csajokat? (kép van)
Dunaújvárosban hol találok csajokat nőket laza sex kapcsolatra?
Szerintetek reális, hogy szóhasználat alapján osztályozom a csajokat?
Szerintetek 20 évesen 15-16 éves csajokat szédíteni gáz?
Nekem a nagyon vékony lányok jönnek be de nem igazán ismerek ilyen csajokat itt vannak vékony csajszik? Ha igen írjon
A bátyám 165 centi kb. egy fejjel alacsonyabb, mint én ráadásul nem is izmos és mégis falja a csajokat, nekem még egy sem volt, mit csinálok rosszul?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Randizás rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu