Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudtok mondani néhány jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok mondani néhány jó randi helyet első randihoz?

Figyelt kérdés
Első randihoz várok ötleteket, tippeket. Milyen randihelyek a tökéletesek? Mennyire illik kiöltözni? Első randi után normális a csók ha úgy alakul? 21F.

2015. aug. 15. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik varosban? ;)
2015. aug. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából külföldi vagyok :) úgy általánosságban milyen tippeket adnál?
2015. aug. 16. 00:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"ha úgy alakul" ezen van a hangsúly. ha úgy alakul felőlem csinálhattok akármit, csak legyen kényelmes és ne siess el semmit


randihely az adott személyektől függ, én pl szeretek sétálni bárhol bármikor, van aki ezt utálja, inkább beül kávézni, én meg azt nem szeretem, van aki moziba megy, mások szerint így nem lehet beszélgetni, valaki izgalmas helyre megy, másnak az túlzás

jó ha több lehetőséggel készülsz, és majd megkérdezed az illetőt hogy neki melyikhez van kedve, ha nem tud dönteni, akkor mindenképp dönts te, mert nincs annál rosszabb mint egy behízelgő döntésképtelen ember "jaj dönts te, én nem tudom, dönts te, jaj ne, hát te döntesz, nekem mindegy" - ettől égnek áll a hajam


kiöltözni alkalomtól, stílustól és időjárástól függően elég változatosan lehet, csak ne játszd meg magad, ne legyél több annál mint ami alapból te vagy

2015. aug. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előzőhöz csatolva, előtte jelezd neki, ha vadvizi kalandtúrát tervezel :D
2015. aug. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Awww, de bírtam volna, ha az élet egy olyan pasival hozott volna össze aki vadvizi túrára vitt volna el! De ilyen max a filmekben van szerintem :(
2015. aug. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!