Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek csak hűlyít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak hűlyít a csaj engem v csak szimplán megkell küzdeni azért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel elkezdtem beszélgetni még facen , csoporttaásam az egyetemen. 1 honapja kb. Randizgattunk mar párszor, nagyon jol elvagyunk egymással ezt látom rajta is. Viszont észrevettem egyszer kétszer lemondott egy randit, harmadjara sikerul osszehozni. Volt h emiatt elnézést is kért aztán ő mondta h talizzunk , szóval ő is akarja ezt. Egy buliban elcsattant az első csók is. A buli utan nem is beszéltün erről, amugy nem volt részeg. Azán másnap ugyan ugy puszival köszöntünk pedig én nem ugy akartam. Aztán volt már h randiztunk és akkor is smarolgattunk. De mikor talalkozunk akkor sose engedi h megcsókoljam mindig az arcát nyujtja. Aztan a kövi bulin megint kavartunk. Masnap már csókkal köszöntünk aztan a kövi nap megint nem. Egymás kezét sose fogjuk meg.. Vmit kitalál h ne kelljen, mintha szégyellbe v nem is tudom. Aztan mikor facen dumalunk akkor is egyik nap ilyen kis cukin ir szivecske meg ilyen szarok minden masik nap semmi ilyen elég flegman is.. Teljesen érthetetlen számomra h mit akar, komoly dolgot akar e egyáltalab vagy nem, v csak tényleg szimplan elkell hoditanom 😄 szerintetek?

2015. szept. 25. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szórakozik veled. Ideiglenesen jó vagy neki ilyen pótléknak , amíg nincs más.
2015. szept. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rá kell kérdezni, mert ez így nem állapot, tényleg olyan a dolog, mintha szégyellne.

Beszéljetek erről nyíltan, hogy ki mit érez a másik iránt, mik a célok.

2015. szept. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fish1 ***** válasza:
Szerintem nem tudja, hogy mit akar. Én elfelejteném a helyedben, így nincs értelme. A szerelem nem így működik.
2015. szept. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!