Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ha egy lányról azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lányról azt gondoljátok, h. picit"out of my league"hozzátok képest, akkor a lánynak muszáj, megtennie az 1. lépést, v várjon, v. megőszültök mind ketten? 25/N

Figyelt kérdés
2015. okt. 5. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az meg mit jelent? :D
2015. okt. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
tedd meg az első lépést te, ha nagyon out of league kategória vagy neki, akkor valószínűleg nem akarja ostorozni magát, és nem fog kezdeményezni, kivéve ha valami nagyon konkrét jelet kap.
2015. okt. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Nem muszáj megtennie, ez nem kényszer kérdése, hanem az érzésektől függ. Ha erős az érzés iránta, akkor viszont lehet valami finom de határozott és jól érthető jelzést adni a lány részéről. A többi a srácon múlik, hogy hogyan lép, mit tesz ezután.


A Lány is nyugodtan megteheti az első lépést, nincs benne semmi snassz, a többi már a fiún múlik.

2015. okt. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Például milyen jelzés? Nem kényszer részemről,csak van bennem tartás,mãr adtam egész apró jeleket,de így fél tőlem,azért be ülni még se fogok az ölébe...Ő meg csak vár...
2015. okt. 5. 19:31
 5/12 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt, hogy "out of my league"? Lefelé vagy felfelé?
2015. okt. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem nem meri mondani,a fiú ismerősétől tudom csak ,h.10-ből 10 v.ok szerinte.hogy nincs esélye nálam úgyse magyarul mondva.
2015. okt. 5. 19:49
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez esetben igen, neked kell megtenned az első (második, harmadik) lépést.
2015. okt. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jééézusom! Ez nehéz szülés lesz akkor. Hármat kéne ugranom,h.felfogja?:-)
2015. okt. 5. 19:59
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem kell annyira direktbe kimutatni az érdeklődésedet, de azért legyél pict határozottabb.


Ha meglátod egyből egy nagy mosoly, végig legyél vidám amikor beszélgetsz vele, próbáld meg dicsérni, pl milyen jól áll neked ez az ing... és néha megérinthetnéd pl a vállát kicsit hosszabb ideig.

2015. okt. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azta!Csak az a baj ,h.zárkózott v.ok,ilyeneket nem szoktam művelni,a nagy mosolyt leszámítva.Más kiút biztos nincs?:-)
2015. okt. 5. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!