Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Annyira tetszik egy srác. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira tetszik egy srác. De nem tudom mégis hogy menjek oda hozzá. Viszont ha én is tetszenék neki, akkor ő is tudna kezdeményezni . Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden leírni a történetemet. Szóval az első párkapcsolatom az 17 évesen volt, igazi naaaagy szerelem...ami egészen másfél évig tartott :D Aztán eljárkáltam bulizni barátnőimmel majd kb 19 évesen újra szerelmes lettem, vagyis azt hittem. Így utólag visszagondolva eltúlzott fellángolás volt, vége is lett pár hónap alatt. Azóta elég sok minden történt: egyetem, diákmunka, nyelvtanulás stb és valahogy megváltoztam. Nem jártam el bulizni, nem volt kedvem embereket megismerni, vagyis pontosabban nem volt kedvem olyan emberekkel elkezdeni ismerkedni/beszélgetni akik nem olyan hullámhosszon voltak mint én. És ez így ment szépen, 3 éve. Egyszóval mondva: elvoltam. Az utolsó "párkapcsolatom" óta nem is volt barátom, valahogy nem fogott meg egy srác se. Mármint ha beszélgetésbe kezdtem is valakivel, akkor csak úgy eldumáltam. Tudjátok, nem volt meg AZ AZ érzés és így mindig "lekoppintottam" a srácokat. DE nemrég elkezdtem dolgozni diákként egy új melóhelyen és megtetszett valaki. Na jó ez túlzás, hogy megtetszett, mert nem egy adonisz a srác, de valahogy annyira megfogott a személyisége, hogy nem bírom kiverni a fejemből. Eleinte úgy voltam vele, hogy ahh oké, tetszik pár napig, max 1-2 hétig aztán annyi. De neeeem, és egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. Tetszik a stílusa, a mosolya, a testalkata, a szövege (mert nagy dumás) szóval egyszerűen minden. A baj az, hogy nem beszéltünk egyszer sem még ..vagyis oké, egyszer egy ilyen ivós céges bulin de akkor is csak pár szót. És tudom, mondanátok, hogy hát menjek oda hozzá melóhelyen beszélgetni stb csak az a baj, hogy ő másik részlegen van és a szüneteink sincsenek együtt (nem mintha oda mernék menni hozzá :D ) . Annyira régen érdekelt ennyire srác, hogy elfelejtettem ismerkedni, meg az összes ilyen "pasizós trükköt". Magamról még annyit, hogy mások elmondása szerint, szép vagyok. Vékony, értelmes, szép a mosolyom csajszi vagyok, viszont én úgy érzem, hogy ilyen téren kevés az önbizalmam, nem tudom, lehet azért mert túl nagyok az elvárásaim magammal szemben, de mindegy is, nem ez a lényeg, hanem az, hogy annyira megfogott az a srác. Úgyhogy szeretném kikérni a véleményeteket, mégis mit csináljak ? (ja még annyi...tudom, ez nem számít nagyon, de bejelöltem facebookon a napokban és visszaigazolt..már ennek is tökre örültem :D és úgy vagyok vele, hogy ha akar(na) valamit akkor ő is tud(na) kezdeményezni) Ahh szóval értitek. Valami tanács/ötlet fiúk/lányok??

2015. okt. 24. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy ha valakinek tetszik egy nő, akkor mer (vagy tud) is kezdeményezni. A nagydumások egy része csak a különböző komplexusait takargatja ezzel, nem azt mondom, hogy mindenki, de nem kell felülni a szövegnek (főleg ha nincs mögötte tartalom). De az is lehet, hogy egyszerűen most ő nem nyitott a párkapcsolatokra, vagy csak kamatyol mindenkivel, ezerféle lehetőség van arra, hogy miért nem kezdeményez. Gondolom, karácsony környékén a cégeteknél újra lesz valami rendezvény, akkor hátha tudtok beszélni. Ha meg nem, akkor írj rá akár valamilyen átlátszó indokkal, akár egyértelműen, hogy lenne-e kedve egy kávét meginni egy adott napon munka után, és kész.
2015. okt. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kizárt dolog mert nem tudom
2015. okt. 25. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!