Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi azt mondja, hogy nem akar komoly kapcsolatot, akkor az úgy is van, igaz?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 1,5 évben a magánéletem egy rakás szerencsétlenség, egy katasztrófa. Szánalmasabbnál szánalmasabb "kapcsolat szerűségekbe" keveredtem és kezd elegem lenni, elszakadt a cérna. A legutóbbi 2 hónapos szenvedést éppen azért adtam fel, mert az illető nem akart komoly kapcsolatba bonyolódni, ha együtt voltunk minden klappolt, de amint külön utakra keveredtünk, tojt rám magasról. Feltett a polcra...

Kihevertem.

Megismertem egy férfit, aki közeledett hozzám, én pedig engedtem a kísértésnek, végül benyögte, ő nem akar komoly kapcsolatot. Én erre azonnal rámondtam, hogy rendben, ebben az esetben nincs miről beszélnünk. Utálom már a tingli-tangli dolgokat. Győzködött, elédesgetett a szavaival, hogy szeretne jobban megismerni, értékes nőnek tart, akit nem akar csak így elengedni, szeretné ha többször találkoznánk stb. Belementem. Találkoztunk, jól éreztük magunkat, majd újra előjött a téma, újra tisztáztuk, hogy ő nem akar komoly kapcsolatot, én pedig csak azt akarok, ez így nem összeegyeztethető.

Elképzelései szerint mindketten engedünk az elvárásainkból és úgy az lesz... Szóval szerinte találkozgatunk gyakran, beszélünk egymással, eljárunk ide-oda, meghallgatjuk a másik problémáit, ha úgy alakul együtt alszunk, tehát nyilván a testiség is játszik.


Ez így rendben, de mi a különbség akkor egy kapcsolat és e között?



2015. okt. 24. 23:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A különbség az érzelem.

Én akkor vagyok ilyen egy nővel, ha semmi érzelem nem köt hozzá, csak jópofa, tetszik mondjuk a kiállása, a teste, programokra el tudok vele járni, viszont nincs kötöttség, mert akármikor meg tudom azt tenni, hogy otthagyom, ha már nem jó ez a helyzet nekem, vagy lesz egy komoly barátnőm. Nincs szakítási fájdalom, nincs érzelmi visszahúzó erő.

Én azt gondolom, hogy egy ilyen csak akkor működik, ha mindkét fél ezt akarja. Ebben az esetben mivel te komolyat akarsz és ezt eldöntötted, akkor miért engednél belőle? Barátok vagytok és szex partnerek, semmi több, ebből se házasság, se gyerek nem lesz. Ahogy a férfi jobbat talál nálad, egyik napról a másikra ott fog hagyni, nincs semmi elkötelezettség. Amúgy kérdezted, hogy miért akar jobban megismerni? Mi a jó neki ebben?

35/F

2015. okt. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
igen ha ezt mondja miért lenne másképp? ne kombináld túl a férfiakat, náluk ami annak látszik az úgy van.. csak a buta nők hiszik azt h mi ilyen furmányosok vagyunk... na akkor most jól figyelj mert nem! általánosan pinára vágyunk... valakitől csak ennyi kell valakitől több. és pont, az ingyen szexért ha úgy van képesek vagyunk lehazudni a csillagokat is
2015. okt. 25. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igaz. Ne magadból indulj ki, mi férfiak azt mondjuk, amit gondolunk.
2015. okt. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Az előzőnél elég egyértelmű volt, hogy mire kellek/kellenék neki, mert azért nem kapott meg feltétlenül mindent. Mivel nekem ez nem kellett, itt szemrebbenés nélkül tudtam azt mondani, hogy ha nem változik a véleménye, akkor én ebből kiléptem. Ő most más, vagy legalábbis máshogy kezeli a dolgot és ez összezavar.

Ha nem akar semmi komolyat, akkor miért akar GYAKRABBAN időt tölteni velem? Nem csak az ágyban, hanem bárhol máshol! Miért akar jobban megismerni és miért hiteget, hogy nem tudhatjuk mi lesz belőle?

Azt mondja egyszerűen csak nincs ideje egy normális kapcsolatra és nem vágyik kötöttségekre, de ennek ellenére szeretné mindezeket és azt is leszögezte, hogy természetesen nem lenne mellettem más, ez nem erről szól.

Ha nem akar semmi komolyat, ha csak szexre kellenék, akkor miért nem hagy távozni, amikor azt mondom, hogy nekem ez nem kell? Találhatna mást... Egyszerűen azt érzem, hogy valamiért, valamilyen szinten kötődik hozzám és ez összezavar.

2015. okt. 25. 10:54
 5/14 anonim ***** válasza:
Természetesen nem csak szerelmi kapcsolat létezik. Van olyan, hogy a másik jelenléte megnyugtató, programokat jó eltölteni vele, de akár lehet egy komplexusos betegség is. Talán a szeretet éás a törődés hiányzik az életéből és ezt tőled megkapja. Sok oka lehet. Addig jó ez így és addig fog ez köztetek így működni, amíg nem lesz neked valakid. Megéri neked vele lenni és közben a saját vágyadat elfojtani, alárendelni ennek a semmilyen kapcsolatnak? Ha neked lesz komoly kapcsolatod, akkor aligha működne vele ez így ezzel a férfivel.
2015. okt. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Egy ilyen akármiben szerintem az a fair játék, hogyha neki szabad valamit, akkor nekem is. Ha ő bebiztosítja magát, hogy "bármikor leléphessen", mégha nem is ez a célja, csak a kötöttségektől mentes élet, akkor én miért is ne léphetnék le bármikor, amikor jön valaki, aki tényleg komolyan gondolja velem és komolyan is vesz?

Egyelőre nem tudom, hogy tudok-e úgy hozzáállni, ahogy ő hozzám. Nem akarok érzelmeket táplálni valaki olyan iránt, aki ezt sosem fogja viszonozni és tartok tőle, hogy ennek szórakozás ide vagy oda, az lesz a vége, hogy én fogok összetört szívvel távozni...

Köszönöm a válaszaidat! Igazán elgondolkodtatóak, jól esik, hogy komolyan veszed a témát!

2015. okt. 26. 06:51
 7/14 anonim ***** válasza:

Te is megteheted, ez így van, csak nem biztos, hogy neked ez könnyen menne. Átérzem, mert nekem is volt ilyen kapcsolatom. Én nem éreztem a nő iránt, de szexben jó volt és tetszett az, hogy van hová elmennem, van akivel együtt aludhatok és elmondhatom a kolléganőimnek, hogy megint tőle jövök. Aztán rájöttem, hogy ez így nem jó, mert valójában komolyat akarok és vele ez nem működött volna, 1 hónap múlva szétmentünk.

Természetesen úgyis te fogsz rájönni, hogy mi a jó neked, ameddig ez megfelel neked, addig meg miért is ne.

2015. okt. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Azért nehéz más irányba lépnem, mert akárhányszor velem van és beszélgetünk erről, felhozom, hogy én nem erre vágyom, nem szeretnék csak egy "használati cikk" lenni az életében, mindig az a válasza, hogy abszolút nem annak tart (heti 2-3 alkalommal együtt alszunk), megszeretget és barokkos körmondatokban kifejti mennyire fontos vagyok neki és nem bírná ki, ha most azt mondanám, hogy legyen ennyi.

Egyszerűen nem értem, hogyha komolyan így érez, ennyi időt tölt velem, jobban és jobban meg akar ismerni, ugyanolyan jól érezzük magunkat akkor is, ha nem történik köztünk semmi, csak összebújva bámuljuk a tv-t... akkor mi a választó vonal, ami miatt azt mondja, hogy ez nem egy kapcsolat. Rendben, ne legyen, de akkor is úgy viselkedünk, azt leszámítva, hogy tartja magát ahhoz, hogy nem akar komoly kapcsolatot. Baromira nem értem...

2015. okt. 27. 17:46
 9/14 anonim ***** válasza:
Viszont akkor olybá tűnik, hogy semmi fogalma sincs arról, hogy mi egy komoly kapcsolat. Ez most is az, attól még, hogy ő az ellenkezőjét állítja. Talán nem szerelmes, vagy nincs olyan érzelem benne, ami azt mondatná vele, hogy hosszú távon is összetartozni. Bár akkor miért esne rosszul neki, ha elhajtanád? Kicsit olyan, mint egy ilyen kettősség, nem azt mondja, amit érez, viszont ez veszélyes. Nekem ezekkel a kapcsolatokkal az a bajom, hogy nem tudok megbízni benne. Minden pillanatban benne van a levegőben, hogy ennyi volt és sosem láthatom többet, ezt én nem tudom elviselni. Kell valami kapaszkodó, anélkül én nem tudok kapcsolatban lenni.
2015. okt. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Na ez a téma engem is érdekel! Nm rég egy pasinak kijelnetettem, hogy en mit akarok, erre par napra lebaszott, hogy nem szabad a ferfiakat igy letamadni, mert eljeszted. Hogy is van eez, mikor lehet arról beszélni hogy ki mit akar a masiktól?
2015. nov. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!